bugün

entry'ler (53)

menengiç kahvesi

başlık mı hatalı entryde yazan mı çözemedim. menengiç melengiç hemen bakıyorum tdk dan.

sevgililer günü

sevgililer günü, sevgililer günü, sevgililer günü...
yok canım 14 şubat' ta sevgilime ne alsam, yok efendim pastamı kessem yok şu yok bu. kutlama arkadaşım sevgililer gününü diyenler yığılır şimdi buraya. kutlayın ağa iyidir iyi.

sigara içen erkek çekiciliği

yoktur öyle bir çekicilik.

sıkıntı yok çünkü ak parti var

sıkıntı yok baret var bareeet.

sözlük yazarlarının itirafları

ilahiyat okuyorum sözlük ama o fıtratı kendimde bulamıyorum.
edit:(kampüs camisinde cuma namazında hoca vaaz verirken bana ismimle hitap ederek küpemi çıkarmamı rica etti. )

gelmiş geçmiş en saçma şarkı sözü

dııııırıt dııııırıt. ben seni çok sevmiştim sen neden bana bele yaptın? aşkım leyla.

cosplay

(bkz: )andrasta

şişman ve gözlüklü

zenci ve ahlaksızsa tadından yenmeyecek kişidir.

gamzeli erkek

esmer ise güzel olanıdır. gerçi bende yok ama güzel duruyor kanımca. neden yazıyorsam bunu da.

kestane şekeri

3 aydır memleketimden uzağım. özleyeceğimi sanmadığım lezzettir kendileri. Kemalpaşa tatlısını bile özledim o derece yani.

yazar nickinden derdini tahmin etmek

oldu o zaman biz kalkalim: çözemedim be valla.

forrest gump dan bir replik bırak

run forrest ruuuun.

yazarların koleksiyonları

küpe koleksiyonum var yaklaşık 60-70 civarında biriktirmek ve her gün farklı birini takmak hoşuma gidiyor açıkçası.

work and travel

2 tepemdeki arkadaşa gelsin. alaska' da balık falan ayıklarsın kardeşim.bir de yaklaşık 3000 dolar ödeme yapman gerekir. kazandığın para harcadığından fazla olduğu için karlısın. fazla olmasa da karlısın zaten yeni arkadaşlar, dil falan derken karlı yani.

en güzel şehir

bayburt yazılmaması gereken başlıktır. 4 basamak tepemdeki arkadaş ayıp etmiş bunu söyleyerek.

sözlük yazarlarının itirafları

şuan öyle bir durumdayım ki sözlük. hiç param yok. param yarın yatacak. aynı zamanda sigaram da yok. çok büyük bir yokluktayım.

sedat kapanoğlu

ekşi de tanrı burada normal bir insan evladı olarak görülen zat.

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

muzaffer izgü - ökkeş denizde

asgari ücretin 1300 tl olması

ocak ayında gerçekleşecek olaydır. dört gözle bekliyoruz bakalım hayırlısıyla.

sozlukten ogrenilen seyler

imla kuralları.