1. 1.
  ps4 platformuna gelen yeni bir post-apocalyptic survival horror oyunu.

  https://www.youtube.com/watch?v=n95IaELdWDU+
  2 -1 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  last of us ve dead rising füzyonu bir oyun. Ps4 Exclusive olarak çıkacakmış, bekliyoruz heyecanla.

  Gameplayi şöylemesine bırakıyorum
  http://youtu.be/bGej8K1r8KI
  1 ... tuff gong
 3. 3.
  suriyelileri öldürebileceğiniz yeni çıkacak harika bir oyun.
  2 ... what is real
 4. 4.
  Başta çok gömdüm oyunu, bir sürü laf ettim ama E3 2017 oynanış videosunu izledim de oyun mükemmel, merakla bekliyorum 2019 da çıkacakmış.
  ... adam gontier
 5. 5.
  22 Şubat 2019 da çıkacak olan Sony Exclusive oyunu. The Last of Us part 2 2019 da çıkmazsa bu oyun 2019'a damga vuracak. Atmosfer, mekanlar, mekan tasarımları inanılmaz, açık dünya oluşu ve açık dünyasının güzel olması da ayrı bir olay. Bu oyuna çok laf ettim başlarda ama izledikçe beklentim çok yükseldi, grafikleri de mükemmel. Hele o motor sürdüğümüzü gördüğüm an bittim... Seçim yapabildiğimiz de bir oyun aynı zamanda, mesela oyunun gösterilen videolarında bir yerde bir karakter var öldürüp, öldürmemek bize kalmış, daha da çok interaktif şeyler göreceğimizden eminim. Karakter de kelle avcısıymış, bayılırım kelle avcılarına.
  1 ... adam gontier
 6. 6.
  Uludağ sözlük'ün yüksek fakir popülasyonu sebebiyle hakkında tek bir inceleme dahi yazılmamış oyundur.

  Üzücü.
  2 ... arabali ruhsuz
 7. 7.
  the walking dead tadında, güzel bir PlayStation 4 oyunu. Twd gibi kamp dostluğu ile görevleri ve hikaye bu ağırlıkta olsa da hikayenin ana odağı kahramanımızın karısını arayışı ve bu esnada yakın dostu boozer'ın başına gelen olaylar üzerine. Tabi bir de twd'nin alfası ve kampı gibi aynı kafa yapısına sahip rip'çiler ile uğraşıyoruz. Beraberinde nero birim, asker ve bilim adamları var. Bir de zombi kılıklı virüs mağduru Kaçıklar ve türevlerini eklerseniz oldukça geniş içerikli bir oyun oynursunuz.
  ... con vayne