bugün

entry'ler (102)

islamiyet i bitiren soru

Cennetin işleyişini bildiğini sanan boş zihniyetin saçma sapan sorusudur.

uludağ sözlük ün en iyi trollü

Sözlükte vücut şov yaparak egosunu tatmin etmeye çalışan "cool adam"dır.

cool adam

Daha oluşamamış kaslardır. Onlar six pack değil four pack bilemedin four buçuk pack. Bir iki ay daha sabırla çalışılsa dahada iyi şekillenebileceklerdir.

hıristiyan domates

Bu lafı Tayyip Erdoğan söylese ülkenin %30'u domates yemeyi keser.

insanlar açken fulara 100 tl veren laikçi

insanları aç bırakan zihniyeti suçlamayıp, suçu laiklerde arayan kişinin söylemi.

türklerin barbar bir toplum olduğu gerçeği

Zamanında kendini barbar olarak tanımlayan latinleri ters domaltıp düz s*ktiğimiz savaşların ardından latinlerin gerçekleri kabullenip biz türkler için kullanabilecekleri cümle.

google sesli çeviriyle yapılan gariplikler

Google sesli çeviriyle yapılan garipliklerdir. Benim favorilerimden birisi çeviriye beatbox yaptırmaktır. Bunun için;
Çeviri seçeneklerinden kaynak dili almanca olarak, hedef dili de filipince olarak ayarlayın. Sonra şu metni yazın;
"pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk"
Son olarak dinleme tuşuna basın. Keyifli dinlemeler efenim.

2012 yılında hala kemalist olmak

"Kemalistle CHP'liyi bir sanan zihniyetinize ..." dedirtecek başlıktır. Hadi bunu geçtim her Kemalisti ateist sananlar var. Abi bende kemalistim ama chp'den zerre haz almıyorum ve de çoğu şakirtten daha müslümanım bak ne oldu şimdi, gördünüz mü?

akasya durağı nın kötü dizi ölçütü olması

Senaryoyu ezberledik artık 3 bölüm arayla birileri kaçırılıyor. Geçen Sinan kaçırılmıştı bu hafta sıra Nuri Baba'ya geldi.

fakir ailelere kömür dağıtımı

Vergiler bu kadar yüksek olmasa o ailenin kendi kömürünü alabileceği gerçeğini unutmamak gerekir. Üniversiteli öğrencilere dağıtılan elektronik sözlükten farksızdır. Sizden aldıkları parayla kendi ceplerinden verirmiş gibi gösterip sahte yardımlarda bulunurlar. Sizde bunu yersiniz.

isvicreli bilim insani

"isviçreli bilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre her 10 araştırmadan 9'unu isviçreli bilim adamları yapmakta."

dolmuş şoförünün dolmuştaki boşluğu hissetmesi

Dolmuş şoförlerinin yıllardan sonra kazandığı deneyimle birlikte gelen psişik gücüdür efenim.

sözlük yazarlarının ps2 oyun tavsiyeleri

God of war 2, tekken 5, pes serileri, mortal kombat armageddon.

dağa çıkan kürt çocukları

Anlaşılmıştır ki PKK dağa çıkan küçük yaştaki çocuklar organ mafyasına satıp oradan gelen parayla ihtiyaçlarını gideriyormuş. işte, şerefsizlik sizin kanınızda var soysuz köpekler sizi.

spartacus vengeance

Son bölümü gerçekten çok iyiydi. Sezon başlamadan önce tereddüt içindeydim, arena macerası erken bitti diye. Ama gerçekten çok iyi oldu bu sezon da.

d3xter

Hoş gelmiş. (bkz: Koştursun efenim sözlükte)
-Bunu söylemeyi bir yıldır bekliyorum beyler sonunda söyledim ve mutluyum ehehe.

çaylak olup da yazarlığa terfi etmenin mutluluğu

insana gurur verir. Bunu her fırsatta arkadaşlarının yanında dile getirmek istersin. Öyle ki facebook'ta çalıştığın yeri uludağ sözlük' te yazar olarak kaydedersin. Başlık açma ve entry girme isteğin adeta tavan yapar. Hatta bazı geceler aklınıza yazacak bir şeylerin gelmesini beklerken bilgisayar başında uyuklarsın. Zevklidir yazarlığa terfi olmak.

love me back için ne dediler

"beni arkadan sev"

türkler in soykırım yaptığı milletler

Savaşçı kimliğimizle Teoman döneminde çinlilere baya çektirmişiz. Canı sıkılan gidiyormuş çine saldırıyormuş soyuyormuş vatandaşları. Öyleki saldırılara dayanamayan çinliler çin seddini inşa etmiştir.

sözlük yazarlarını ağlatan filmler

(bkz: babam ve oğlum)
(bkz: forrest gump)