bugün

yazarlıktan çaylaklığa, çaylaklıktan tekrar yazarlığa terfi eden kardeşlerimizin sevindirik olma durumudur.
günlerdir taş bağırda sular dizde beklediğim vecd ile muradımın gayesi olan yegane yazarlığımı tekrar geri almış bulunmaktayım.Yemeden içmeden kesilmiştim yahu.
yakın zamanda yaşadığım duygudur. güzeldir.
heyecan yarattığı aşikardır.
10 tane dandik tanım girip, yazar olabildiğiniz bir sözlükte, pek akla yatmayan bir histir.
entry girme hevesinin tavan yaptığı an.
(bkz: içim kıpır kıpır yerimde duramıyorum)
... paha biçilemez!
(bkz: merhaba dünya)
(bkz: sevindiren mailler)
henüz entrylerimi tamamlamadıgım için erişemegim mutluluktur. umuyorum ki mutluluk çok yakında kapımı çalacak yasasın yazar oldum diyecegim andır.
ilk önce moderasyona teşekkür edecektir. daha sonra kendisini tekrar çaylaklığa düşüren moderasyona küfür edecektir. bu evre böyle gelişerek sirkülasyon halinde devam eder.
çokkkkk fena bir duygu.
telefonuma, kısa mesaj yollama inceliği gösterilmesidir .

teşekkürler
bir takım gammazların yüzünden düşülebilecek kötü bir durumdan çıkış.
gerilimli bir sürecin ardından anlatılmaz yaşanır anlardan biri.
paha biçilemeyen anlardan biridir.
insana bir garip hisettirir kendini. altı yılda 1536 defa yaşadığım mutluluktur.
entry bombardımanı adlı saldırıyı gerçekleştirmek için kalem donanmasından gereken onayın gelmesinin getirdiği mutluluktur.
insana gurur verir. Bunu her fırsatta arkadaşlarının yanında dile getirmek istersin. Öyle ki facebook'ta çalıştığın yeri uludağ sözlük' te yazar olarak kaydedersin. Başlık açma ve entry girme isteğin adeta tavan yapar. Hatta bazı geceler aklınıza yazacak bir şeylerin gelmesini beklerken bilgisayar başında uyuklarsın. Zevklidir yazarlığa terfi olmak.
Ablama, yakin arkadaşlarima soyledim. Ben bugun yazar oldum biliyo musunuz diye. Eksiye bir yildir uyeyim kimse beni siklemedi. Ama sen beni icine aldin, bana sahip ciktin. Tisikkirler ilidig.