bugün

entry'ler (18)

futboldan soğuma nedenleri

en kritik nedenler arasında. (bkz: sabri sarıoğlu)

öpüşmek

bu hazzı yaşayan çift duygu kargaşası içerisindedir. öpüşme eylemi normalde 3 dakika sürüyormuş bu sürede uzmanlar yaşanan zevkin yanı sıra hızlanan metabolizma, yakılan kalori bakımından olsun çok yararı olduğu savunuyor. (bkz: aşk fantazisi)

kendinden daha güzel kız görmüş kızın davranışları

çarpıntısı olur şiddetli derecede şaşırır, kendisinden daha güzel olan kıza yaklaşır davranışlarını izler ve açığını yakalamaya çalışır. kendi eksiklerini saptar. deprese olur kendini yemeğe, abur cubura ve çikolataya vurur.*

saçına şekil verdiğini sanan tip

kendi tarzını oluşturmaya çalışan, zanneden ve bu şekilde devam eden genellikle liseli tiplerdir. (bkz: apaçi)

marjinal olmak için sigara içmek

lisede içmeyen taraf azaldıkça bu şey ilgi görüyor. nedeni ise merak ve farklı görünmek.*

sigara içenlerin amele olması

sigaraya kendini yüksek görme, süt olduğu zamanlardan kurtulma çabası için bulaşan liselidir. *

kpss için dershaneye gitmek

tatlı su çeşmesi varken erikli şaşal su almaktır.

ülkede sigara satışını yasaklamak

yasaklansa bile bir yolunu bulup kaçak alırlar.

emre özkan

emre özkan defans (sol bek) mevkiinde görev yapan türk futbolcu.

bir resmin fake olduğunu anlama yolları

fotoğraflar çok profesyonelce çekilmiş ve grafikerlerinin yapabildiği kadar şoplanmışsa fakedir kanaatımca.

insana en çok koyan şey

sevdiğin kızın arkadaşlarının tarafından elinin tutulması, sebepsiz yere sarılmalar, gece vakti 2-3 erkekle mekanlara gitme, feyse foto atmak ve atarak da kendini bi bok sandığını düşünen ergeni seven çaresiz liselinin durumu.

erkeklerden nefret etme nedenleri

ilgi göstermeyen erkek nefret sebebi olabilir. özellikle seven kızın yanında başka kızlardan konuşmak da gösterilebilir. ama mesajlarına da anında cevap vermeniz gerekir aksi taktir de başka kızlarla konuştuğu yargısı kızın kafasına girer.

kadınlar ikiye ayrılır

1. beni insan yerine koyanlar. 2. diğerleri.

mükemmel ötesi sözler

ben kendimi gözümde büyütmüyorum, sizler kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
-uğur püsküllüoğlu

yavşak erkekler

ilgi çekmek için yapmayacakları şey yoktur, amaçları bazen popi olmak veya görünerek kızlara yaklaşmadır.

cristiano ronaldo olmak

topla sevişmek, birleşmek, kendinden bi parça gibi görmektir.

kpss için dershaneye gitmek

kişi bunun bilincinde ise zaten kendisi de üstünden gelir, ben dershaneye gitmeden ve hiç çalışmadan 68 aldım zaten niyetim sadece sınava ayağım alışsın. heyecan yaşamıyım, soruları göriyim diyeydi yani atanacağım filan yok.

kadınların tercihi

yapılan yeni bir araştırmaya göre kadınlar cep telefonlarına erkek arkadaşlarından daha çok değer veriyor. 4,000 kadın arasında yapılan ankette kadınlardan her onundan dördünün cep telefonlarını kaybettiğinde yıkılacağı sonucu çıkmış.

geriye kalanlarsa hayatlarında bir erkek olmadan da gayet güzel yaşayabileceklerini söylemiş.

Kadınların en çok değer verdikleri şeyler arasında ilk sırayı anneler alırken fotoğraf ve en yakın arkadaşlar da listenin üst sıralarında yer alıyormuş.

erkek arkadaştan sonra en değerli şeyler arasındaysa pırlanta yüzük, ev hayvanı, laptop ve saç düzleştiriciler geliyor tabi ki.