bugün

(bkz: ayna verin arkadaşa)
ben, sen, o, biz, siz, onlardır. birbirimizi kandırmayalım gençler mutlaka bir yerde bir kişi arkamızdan ya da yüzümüze yavşak demiştir. hee bu bizim komple yavşak olduğumuz anlamına gelmez ama bir kişi tarafından bile böyle düşünülmesi bizi azda olsa yavşak yapar.
kıza yaranmak için gözünü kırpmadan arkadaşını satar bu erkekler.
(bkz: yahşi cazibe simge nin ex erkek arkadaşı)
bir gün öyle bir gün böyle davranır bu türler.
dengesizliği taktik sanıp yavşakça alay konusu olurlar. *
(bkz: bak yine sinirlendim)
dedikodu yapmaya bayılırlar.
konuştuklarıyla yaptıkları tutmayan erkeklerdir.
her yerdeler.
ilgi çekmek için yapmayacakları şey yoktur, amaçları bazen popi olmak veya görünerek kızlara yaklaşmadır.
yavşak bit yavrusudur, o erkek olsa olsa am biti olur.

plakete gerek yok çiçekleri evime gönderin.
Kızlara yalakalık eden topumsulardır. imkanım olsa hepsinin boğazını keserim.
ne yazık ki sırf komik ve eğlenceli oldukları için çoğu kadının yakınlaştığı, kendini kaptırdığı, bir süre sonra da eski ilgisini kaybettiği sıkça görülen erkekler.
bu adamlar fırlama, gevşeklik derecesinde rahat, gamsızdır. boş konuşur, bol bol geyik ve şamata yaparlar. az biraz tipleri düzgünse zaten erkeklerde kendilerini güldürme özelliğini arayan kızlar bunlara dayanamazlar. bazen sadece bir mekana oturup çaktırmadan masaları izliyorum. masalar bu tip erkekler ve güzel kızlar ile dolu oluyor.
bir fikir verebildim mi ?

edit: hele bir tanesi var ki onunla bir dakika geçirmeye dayanamam. yürürken dans ediyor, bol bol fırlamalık yapıyor, sürekli kız peşinde koşuyor. kızlar da bayılıyor buna. ama bana tam ters karakterde işte...
abır gibi düzgün erkekler varken tercih edilen erkeklerdir...
kadınların, sırf yanlarında gülüp eğlendikleri için kopamadığı tiplerdir. tabi ki çoğu ciddi bir sohbettense gülmeyi tercih ediyor. hiç ciddi konuşmuyor sonra da ciddi olanı eleştiriyor. tuhaf...