bugün

entry'ler (130)

ilk sevgilinizin adı

Zeynep, ilk okul 4, salıncakta sallamışlığım, kaydıraktan kayarken izlemişliğim vardır.

yücel uçar

Almanya’da yaşayan Türk asıllı müzik yapımcısı ve yorumcusu. Özellikle yaranamazsın adlı şarkısı oldukça popüler olan Yücel Uçar, Besteleri ile birlikte farklı müzik projelerine imza atıyor.

göbeği açık dolaşan kızlar

Kesinlikle çekicidirler.

pagan tapınağı üzerine ibadethane yapmak

Dinlere saygı duyulmadığının bir göstergesidir.

2021 oscar adayları

hiç bir heyecan uyandırmayan adaylardır.

ali babacan

Kesinlikle son derece yetenekli ve başarılı isminden dolayı %3.5 oy oranlarını yakalaması da bence bunun gücünü gösteriyor. Şu anda değil ama önümüzdeki 10 sene içerisinde etkisinin daha da fazla olacağını düşünüyorum.

jingleworld

stok müzik arşivi arayanlar için ideal bir uygulama. jingleworld global anlamda hizmet sunmuş olsa da aslında türk yapımcıların geliştirdiği bir proje ve özellikle müzik arşivini incelediğinizde türk soundlarının ağırlıklı olarak sunulduğunu fark edebilirsiniz. JingleWorld özellikle telif hakkı sorunu yaşamak istemeyen youtube yayıncıları ve yapımcılar için kulllanabileceğimiz son derece geniş bir müzik arşivini bize sunmakta bu noktada bence son derece önemliler. instagram adresleri : @Jingleworld.com.tr

çocuğu parka götürmek

huzur verici bir eylemdir ve hayatta bu eylemlerden çok fazla yoktur.

fazıl say

Canlı olarak dinlemek ve izlemek istediğim tek sanatçıdır kendisi. Hala nasip olmadı.

bileklik

Şu sıralar eşime almak istediğim takı. Altın bileklik düşünüyorum lakin pırlanta olanları gerçekten çok pahalı ve bozdurulursa şayet değerini çok fazla kaybediyor. 8 ayar bir pırlanta bileklik tek bir model ve 3.000 tl civarında. Altın bileklikler de şöyle bir durum var. Altın şu sıralar epey düştü. Ancak dikkat ediyorum altın bileklerin fiyatları düşmüyor. Fiyatlar çıkarken hemen güncelleyen aksesuar siteleri fiyatlar düştüğünde nedense hiç acele etmiyorlar.

vatan borcu

sorgulanması gerekli mi tartışılır. Sonuçta atalarımızın onca kanı dökülmüştür. ve evet namus borcu kadar değerli olmalıdır.

ups boobsun silik yemesi

hak etmese yemezmiş.

izmirli düşmanlığı

genellikle yobaz takımının işidir.

tereyağ ve bal iklisi

kahvaltıda sıklıkla tercih ettiğim ikilidir.

speakingline

Ekşide de 3-5 post gördüm burada da az yazılmış, sanırım yeni bir uygulama. Sayfa takipçileri de az, demosunu inceledim. Büyük rakipleri var ama bu programın hiç de altta kalır yanı yok.

kışın etek giyen hatun

idrar yolları enfesksiyonu yoktur.

uludağ sözlük ofisi

Daha çok alanyada Sevgi internet cafe gibi duran ofis. Sıcak bir ortam maşallah.

tercüme bürosu

(bkz: Türkiye Ödülleri) gecesinde Yılın En Başarılı Tercüme Bürosu diye bir ödül varmış ve bu ödülde freelancer olarak yaklaşık 800 çevirmen ile birlikte çalışan Boğaziçi Tercüme adlı şirkete verilmiş. 800 kişiye bu anlamda gelir modülü açması gerçekten başarılı. Ayrıca sitesinde fiyatları var ve sanıyorum 100 kelime ücretlerini veriyorlar. Türkçe 9 tl, ingilizce 9 tl, Almanca 11 tl Tayca 68 tl.

mirc

lanet olası botlar o zaman da vardır. O nedenle kimin bot kimin gerçek kişi olduğunu anlamak için genel sohbet yazılarına bakar sonrasında da "slm, asl" diye oltayı atardık. "asl, pls" de önemli bir tanışma cümlesiydi. ibrahim Çorum, yazısı ile karşılaşınca hemen pencereyi kapatırdık. Hey gidi günler hey. Bir kız düşürmüşlüğüm vardır buradan. Sonu pek iyi bitmese de güzel bir bir sanal hikaye gerçek bir hikayeye dönüşmüştü.

yaşlıların depreme zelzele demesi

deprem'den daha anlamlı bir tınısı vardır, bu nedenle olabilir.