bugün

entry'ler (88)

uludağ sözlük

kullanıcılarının nick değiştirme hakkı olduğunu farkettiğim sözlük. evet mağarada inzivadaydım.

eskişehirspor

taraftarı olan bir takım için üst düzeyde ruhsuz bir futbolcu kadrosuna sahip futbol takımı. önündeki topa basmayan, dokunmayan adamları eskişehirspor taraftarı haketmiyor.

yeni kurulacak üniversiteye isim önerileri

isim olarak yeditepe ye benzese de, 5 kat üniversitesi olabilir.

kel saçını 3 numaraya vurup top sakal bırakan tip

(bkz: kel saça şimşir tarak)

18 yaş altının siyaset yapması

erken zehirlenmedir.

facebook kullananların sanki biraz beyinsiz olması

kullanan herkese beyinsiz diyemeyeceğimiz gibi kullanmayanları da aklayamayız. Facebook kullanmayıp, sanki biraz beyinsiz olanlar da mevcuttur bence.

misafirlikteyken o bir şey içmez diyen anne

sonrasında; o onu yemez, o onu sevmez, onun canı sıkılmaz da der. misafirlikte çocuğun sağa sola zarar verip etrafa bir şeyler dökmesinden korkmaktadır.

çirkin erkeklere tavsiyeler

estetisyen olsaydım, estetiği ilk sıraya koyacağım tavsiyelerdir ama değilim ve tavsiyeleri okuyorum.

öpüşen çiftten ateş isteyen kişi

soğuk havada öpüşen çiftlerden çıkan soluk dumanını, ateş olmayan yerden duman çıkmaz olarak yanlış yorumlayan kişidir.

yeni gelen yazara kimsenin hoş geldin dememesi

misafir olarak görmemekten kaynaklanabilir. Sonrasında güle güle dememek için yapılmıyor olabilir.

icat edilmesi istenilen aletler

kulak içi kaşıyıcısı. Haydi çinliler bunu da yapın.

sözlük vınn kotasını doldurur mu sorunsalı

sözlüğün, hd video destekli yeni nesil sürümü kullanılırsa kota hemencecik dolacaktır.

kulaklığıyla herkese müzik dinleten otobüs tikisi

halka neşeli yolculuk sunma amacı güden bir tiki de olabilir.

kendisini dev aynasında görmeye iten olaylar

deneme kabinlerini kullanmak bu olaylar arasındadır.

insanların kafasındaki üniversite profili

üniversiteye girilen yaşlar itibarı ile, kızların teklif ettiği, insanların durmadan seviştiği mekandır.

seviyorsan git konuş

çoğu zaman yapılmaması gayet de mantıklıdır. seviyosan önce bi akıl süzgecinden geçir bence.

boş insanların yazar olması

canı sıkılan adam olarak yazıyorum, doğrudur da aristokrat olsam burda ne işim var la.

emmanuel eboue

arsenal maçını izlediğim azeri kanalındaki spiker, galatasaray a yakın olduğunu söyledi. tabi tercüme hatası yapmadıysam.

1 mayıs ın kutlu olsun smsi atan eski sevgili

bedava sms i batan sevgili. kabotaj bayramı ve eczacılar gününü de boş geçmez.

koca koca adamların çocuk gibi karikatür çizmesi

kötü karikatür çizen adamlar için kullanılan cümle.