bugün

altıncı nesil yazar.
(bkz: garfield)
adı gibi saldırgan mı acaba sorusunu getiriyor akla.
(bkz: ebu hureyre)

söz konusu sahabeye bizzat peygamber tarafından verilen lakap. "kedi babası" demektir.

yazar olanı hoş gelmiş.
(bkz: kötü kedi şerafettin)
(#5825770)
aşırı dozda kemalizmden hastaneye kaldırılmış yazardır. halen kendisiyle ilgilenen doktorlara bir dine tapınmaktansa bir insana tapmayı tercih ederim demektedir. acil şifalar diliyoruz.
ekşi sözlüğün çöplüğünde yazan yazar.

(bkz: #5814662)
kötü kedi şerafettin.
(bkz: pati)
veya
(bkz: şaziye)
ikisi de benim kedim olur. sokakta bir "empire" kurdular.bir bağırmalarıyla bütün kediler kaçıyor. vıy amua goim.
ramazan davulcusu kovalayan yazar.
cesur yazar... uyardığım halde "hakkımda entry girme eksilenirsin sevmeyenim çok" diye; ısrarla edit ekledi üstüne üslük... takipçisiyim, duruşundan ödün vermeyen bir kişilik olduğunu sanıyorum, hoşgelmiştir...
(bkz: imamların efendisi)
hay aksi şeytan diye başlasam sözlerime. yok olmadı esinti olur. bir kadını idare edemeyenlerin devrim yapamayacaklarını ifade eden bir başlığa girdiği, içinde renkli [tabiki kırmızı çoğunlukta bir devrimci yeşil fantezi mi görecek] fanteziler yer alan bu yazısıyla devrimin ve uludağın namusunu korumuş sözlük yazarı. tipik devrimci kompleksini bir kenara bırakırsa belki bir ara çay içebiliriz. ben sana devrim denen madrabazlığı anlatırım sen boyuma posuma bakıp yeni fanteziler kurarsın.
bana ciddi kedi'yi hatırlatan yazar nicki.

http://scottthong.files.w...08/10/seriouscatjoker.jpg
karması hoş sohbet olan efendi bir yazardır. kırmaktan çekindiğim ve bu yüzden özrümün en kırıcı yanıyla üzüldüğümü belirtmek isterim. ütopyası gibi masum. umarım yüreğinin güzelliği daim kalır ve yansıdıkça var olur. saygılar efendim.
(bkz: keditestisleriyleoynayanfare)
recep tayyip erdoğan.
bak yine bulduk sen onca gizeme burun iki kelime ile deşifre ol..

karda izler bırakıyorum avcılar peşime düşsün diye..
sadece bir entry'sine rastladım. belki çok iyi bir yazar fakat $uan için iyi bir analizine denk geldiğimi dü$ünüyorum.

imzamı da atarım altına, güzel..
ağzının ayarı olmayan edepsiz kedi. tamam anladık dine saygısı yok. bu edebiyle neye inanacaksa inanması gereken altıncı nesil yazar.

reel hayatta bin bir türlü bela diliyorum.
bir yaşına girmiş olan kedime seslenme şeklimdir, kedilerin efendisi.
mahallede birçok kedi olduğundan dolayı, kıskanmasın diye kedilerin efendisi diyorum, sanırım hoşuna da gidiyor.
pembe panter.
bira içmememesini önerdiğim yazar.öpüyorum onu ben.
(#6421614) çoğu zaman uymasa da bu yazısıyla hislerime tercüman olmuş yazardır.
(bkz: #6425401)

ya sazan ya da bizi yiyor...