bugün

internet yayınını bile kesen trt spor'un ibneliğidir. ama neyse ki internet kullanıcıları internetten kaçak yayınları izleyebiliyor.
saçmalık ötesi. bir maç keyfinin içine edilmese şaşarım zaten.

o kanalın şifreye girmesi için enter tuşuna basan eleman anıyoruz seni. öyle böyle değil yani.
Tam cipsler kolalar hazırlanıp oturulmuş, keyifle oyuncuların tokalaşmasını izlerken trt işin amınakoymuştur. Bu duruma trtnin amk denebilir.
trt sporun şifreli yayına girmesidir. * bir daha izlersem lanetliğin beni.
uyduyu aldığınız satıcıdan rica ederek parasız ntvspor ve trtspor açtırma durumu.
2.si için şifre yoktur. digiturk 83. Kanal.
bazı futbol severleri güzel futboldan mahrum bırakan durumdur ama çözümü de vardır. turksatta 2 adet trt spor vardır. bunların birisi doğu, diğeri batı paketindedir. bunlardan birisi bundesliga maçlarında şifreye girerken diğeri girmemektedir. aynı durum bu akşamki el classico için de geçerli olabilir. ben şahsen karasal yayınla mücadeleyi takip ettiğim için kontrol edemiyorum ama sizin için denemesi bedava. eğer her iki trt spor da şifreliyse tv nizin anten girişine sokun bir çatal izleyin(yaşadığınız il/ilçede karasal yayın var ise). bir de yukarıdaki entrylerde trt nin web yayınını da dondurduğunu gördüm. digiturkplay'in ücretsiz paketine dahil ise eğer trt spor oradan da izlenebilir. en kötü ihtimal dediğim gibi tv nin arkasına çatal bıçak dayayın. bu tavsiyelerin hiç birisi suç içermemektedir. suç bizi böyle yöntemlerle uğraştıranlarındır.
uydu yerine anten kullanarak trt sporu izleyebilirsiniz.
Uydudan Ömer Üründül olmadan Tandberg adlı kanaldan izlememe vesile olmuştur.
Avrupa Televizyon yayıncıları birliği ve Spor hukuku (European Broadcasting Union-EBU) kuralları gereği yapılmaktadır.
azeri kanalı aztv nin yardıma yetişmesiyle çok da sikimizde olan olaydır. hem ömer üründül de yok.. ohh mis!