bugün

bursa arap şükrü zirvesi

herkesin kendi kişisel düşüncelerini yazdığı zirve...

montajelemanı: asker kişisi, doğum günü çocuğu, çoğumuzun orada olma sebebi... özleyeceğiz kardeşim seni...

salca: alın size bir diğer atraksiyon adamı... bu nasıl enerjidir anlamadım ki ben... gerçi biz bu adamı tanıyorduk az çok ama bu kadar hiperaktif olduğunu bilmiyordum... süperman falan herhal bu...

karga: sözlüğün illegal kişisi... her gelene kendini farklı tanıtan şahıs... ben ilk gelenlerden biriydim, bana karpuzkabuğu olduğunu söyledi... benden sonra gelen birkaç kişiyeyse sırayla zall, devedikeni falan oldu adam... bukalemun gibi bişi... her ortama uyar ağır abi... ayrıca bi de espirili ki sorma gitsin...

devedikeni: bu adam istanbuldan geldi ama herkesi tanıyor... ben başta bunu ünlü biri falan sandım... herkeste bunu tanıyor... nasılsa...??? keyifli, hoşsohbet ve kültürlü bir arkadaş... en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

karpuzkapuğu: zirvelerin olmazsa olmazı... aç insan... salca bunlara istanbuldan bişey yedirmeden getirmiş... adam mezeleri 10 dakkada bitirdi... canayakın, sağlam içen, biraz fazla gelişmiş kişisi... *

ormia: zirvenin yazar olarak tek hatun kişisi... abi dedi bana ya... o kadar yaşlı mı gösteriyorum... gerçi senin yanında amca olacak yaştayız ama...

kelmajeste: ortamın saç bakımından en fakir, eğlence bakımında en zengin insanı... küçükmüş bi de bu... nasıl gitti o saçlar diye sormak geldi içimden ama tuttum kendimi...

yawuz: ortama yeni giren biri tarafından sözlüğün sahibi sanılacak arkadaş... salca nın suç ortağı...

sivrisinek: ortama karga, ormia, kelmajeste, rurouni kenshin ile birlikte 2 saat evvelden konuşlanan eğlencesi bol, karga'nın * sömürdüğü, istismar ettiği arkadaş...

rurouni kenshin: çok sessiz, sakin, efendi bir yazar... başta pek içmek istememesine rağmen ** sonradan bira içerek herkesten alkışı koparmıştır...

don santino corleone: acayip derecede bir arkadaşa benzettiğim, bu yüzden de çabuk kanımın kaynadığı yazar kişisi... babadır o ayrı...

zall: 'hakkatten insanmış lan bu' tepkisine gece boyunca birkaç defa muhattap olan, mütevazi, orada olanların tanışmasına zemin hazırlayan insan üstü varlık... *

amd: karga'nın verdiği tepkiyle 'aaa çocukmuş lan bu' o kadar değil de... yine de ben daha olgun birini bekliyordum diye kıvırılası yazar...

diğer konuşma fırsatını yakalayamadığımız arkadaşlara da (abberline, antistar, ozee ve cavit)zirveye teşrifleri ve eğlencemize ortak oldukları için ayrıca teşekkürler...