bugün

manga

gitaristi boşuna çırpınıyor gibi bok atanların bulunduğu grup.
bu insanlar gitardan birazcık anlasalardı bi akorlara bakıp da kim boşuna çırpınıyormuş görürlerdi.
ha tip konusunda bir şey diyemem. ilk gördüğüm andan itibaren gruba olan sempatimi epey azalttı yağmur*'un tipi. ama gözümdeki yeteneğine etki edemez tabii ki.

ilk albümden beri dinliyorum bu grubu. müzikleri gerçekten zor ve güzel. ferman*'ın sahne performansı da alkışlanacak derecede. konserlerine giderekte bunu anlayabilirsiniz. ayrıca ferman'ın sesinin de gayet güzel ve yaptıkları müziğe uygun olduğunu düşünüyorum.
eurovision şarkıları* için düşüncelerimi sorarsanız, daha güzel şarkıları varken neden böyle vasat bir şarkı (diğer şarkılarına göre) yaptıklarını anlayamadım. ancak eurovision'daki şarkılarla kıyaslarsak üst düzey bir şarkı olduğunu görebiliriz.

bu akşam da, müzikten çok anlayan kitlelerin* beğenmemesine rağmen güzel bir başarı elde edeceklerini düşünüyorum.

evet ben de her türk gibi eurovision'dan önce heyecan yaptım ve izlediğim son eurovisiona kadar olacaktır bu heyecan.*

son olarak da, başarılar manga! diyorum.

not: o robotun içinden çıkan hatun bu akşam ferman'ı öpecek mi merak etmekteyim.*
güncel Önemli Başlıklar