bugün

rabarba

güne güzel başlamamı sağlayan radyocu kişisinin * * programı.süper konuklar, süper mesut süre işe giderkenki uzunnnnn ve sıkıcı yolumu kısacık ve eglenceli ediveriyorlar canlarım benim. özellikle ilker gümüşoluk ve nuri çetin in konuk oldugu zaman ''allhım bu adamları seviyorum'' diye haykırmak geliyor içimden arkadaş. bir ara ömür okumuş da oluyordu artık neden yok ya da var da ben mi denk gelemiyorum bilemiyorum. o da şahaneydi, onu da istiyorum geri gelsin sabahlarıma eğer gittiyse şayet *. aslında ben bu adamların hepsini yanımda istiyorum sanırım. moralim bozuk oldugunda, canım sıkkın oldugunda, aslında farketmez mutlu oldugum da da yanımda olsunlar biz böyle beraber takılalım ( hoş adamlar sürekli geyik ve makara yapmıyor ancak olsun keyifli oldukları zaman böyle olacaklarsa onların derdini tasasını da ben dinlerim be sözlük * * ) gelsinler havadan sudan konuşalım muhabbetin dibine vuralım içelim güzelleşelim falan ne bileyim... ayrıca bir ara külüstür diye bir bölümü oluyodu rabarbanın ultra karizma ses tonu ile sabahlarıma renk katıyordu metehan mert çakır kişisi bu program içerisinde onu da mesela geri istemekteyim buradan yetkililer duysun sesimi bu isteklerimi yerine getirsinler rica edicem . seviyorum seni rabarba seviyorum seni rock fm. * *