bugün

rotten com

iğrenç ötesi sitedir.
kardeşimin ''bir site buldum hayatta bakamazsın, ölü fotoları falan koymuşlar'' şeklinde söyleminden sonra tıpta okumamım verdiği hava ve ''ben herşeye bakabilirim'' salak cesaretiyle girdiğim sitedir.(tabi bu arada kardeşim gözlerini elleriyle kapatmış açma açma diye bağrıyor.)ben de herhangi bir resme tıkladım ve karşıma iskelet resmi geldi hiç korkunç değildi.bunu okulda da görüyordum.iyice havalandım bundan mı korkuyorsunuz diye.sonra başka bir fotoya tıkladığımda aklımdan hiç gitmeyecek çürümüş mosmor ölü çocuk resmi vardı.hemen arkamı döndüm, yerlerde debeleniyorum.zaten kardeşim bunları bildiği için odadan kaçtı.internet sayfasını kapatmam gerek.ama ekrana bakamıyorum ki!!artık sayfayı nasıl kapatacağımı düşünmeye başladım.ekranı kapatsam mouse okunu göremiyorum kapatamıyorum.en sonunda elime anatomi notunu alarak ekranın büyük bir kısmını kapattım ve sayfayı bir daha açmamak üzere kapattım.
her şeye hemen havalanıp atlamamam gerektiğini öğrendim.
aynı zamanda doktor olunca bunun gibi şeylerle karşılaşacağımı bildiğimden daha da bir ürktüm.
burdan bu başlığı okuyan ancak hiç bu siteye girmemiş olan yazar dostlarımdan kesinlikle, cesaretlenip bakmamalarını rica ediyorum.daha doğrusu midesine güvenen girsin diyeyim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar