bugün

dost

basit bir bayılma sonucunda uygulanan ekg testi sonunda 10.000 kişide 1 görülen bir hastalığı olduğunu öğrendiğiniz; doktorunun 'çok basit bir operasyonun var, rahat ol' telkini ile hastalığı ile dalga geçip takıldığınız, ilk operasyonda kalp ritmi normali bulmadığı için 1 ay sonrasına ertelenen, sonraki operasyonda uyutulup yapılan operasyonda fazlalık damarı bulunamayan ve 1 ay daha sonrasına gün verilerek yollanan, artık stress yapmaya başlanmış olan hastalığa, hala güven vermek için rahat davranılan, son operasyonda kalp ritminin senkronu yakalayamamasından dolayı 3 gün sonrasına ertelenen, en sonunda dün itibari ile yapılan opersyonda damarı yakılan ama kalbin yeni bi ritm tutturması için hastanede kalan dostunuzun ritm bozukluğu sebebiyle yoğun bakıma alınmasıyla yaşadığınız hali bir başkasında yaşamayacağınızı biliyorsanız o dostunuzdur.
şükürler olsundur ki sabah herşey normale dönmüştür ve bünye derin bi oh çekmiştir.
iyi ki varsın be dostum. bende de kalp varmı yok mu diye test mi ediyon napıyosun yaa.
bu uykusuz gecenin, nefessiz kalınan anların hesabıda sorulur senden gün gelir de.

açıkcası sabah ilk senin sesini alamadım, abinin sesi sandım ve çok korktum tel düştü elimden son anda toparladım kendimi ve o arada sesini aldım. öle yorgundu ki sesin çok zorlu bigeceden geldiğin belliydi.. tekrar hoşgeldin.