fenerbahçe

1. 18637.
    Eveeet, gelelim değerlendirmeye. Ben şampiyonluktan tamamıyla umudumu kesmiş bulunmaktayım. Şampiyonluk bjk ve gs arasında yaşanacaktır. Belki aradan ts, sürpriz yaparak heyecanlandirabilir. Fb ise bu sezon 4. Ya da 5. Olacaktır bu gidişle.

Yönetimin geç kalmamak süretiyle hemen yabancı bir hoca arayışına girmeli ve teknik kadroyu en küçük kadrosundan başlayarak mutlaka temizlemesi lazımdır hatta mecburidir.

Tek tek futbolculara ve diğerlerine gelirsek;

Altay bayındır: takımda kalacaksa kesinlikle yedek kaleci olarak görev almalı. Yerine mutlaka ilk 11 kalecisi şart!

Harun tekin: kupa maçında gösterdi ki, fener'de yedek kaleci bile olamayacak durumda.

Oytun: bence tşk edip, gönderilmeli.

Nazım sangare: bu sene gustavo ile en iyi performans gösteren futbolcu.

Gökhan gönül: küstürülmemeli ve ara ara nazım dinlendirilip, oynatılmalı.

Serdar aziz: yedek olarak kalabilir ama devamlılığı yok, gönderilebilir.

Tisserand: attila ile iyi bir ikili olabilir. Olamazsa ya gönderilmeli ya da yedek olarak bırakılmalı.

Attila: gayet iyi. Zeki bir hocanın elinde daha da geliştirilebilir bir oyuncu.

Lemos: çöp, gönderilmeli.

Sadık: yedek.olarak bırakılabilir ve kendine iyi bakıp, gelişmeli.

Caner: performansı iyi ama sinirlerine hakim olmalı. Adam her sezon itirazdan dolayı en az 5-10 kart görüyor. Bu durum kendisi ile görüşülmeli ve otoriter bir hocanın altında olmalı. Erol hoca'ya oyundan alınırken falan gider yapıyor ve hoş görünmüyor. Tabi bu da otoriter boşluğundan dolayı.

Novak: artık oynaması gerekir ve kendisini göstermeli. Caner efendiye biraz ders vermeli.

Osai-samuel: henüz bir şey anlayamadım. Kapalı kutu. Sezon sonu belli olur.

Enner valencia: bence iyi bir kanat yedeği olur. Ilk 11 oyuncusu değil.

Sinan gümüş: zaten iyi bir futbolcu olsa fatih hoca kalsın derdi. Sezon sonu gönderilmeli.

Ozan tufan: istikrarlı bir oyuncu değil. Sezon sonu iyi bir teklif gelirse gönderilmeli ya da yedek olarak destek amaçlı kadroda kalabilir.

Gustavo: adam, adammmm. Takımın bel kemiği. Fazla söze gerek yok.

Pelkas: hala ayni fikirdeyim. ilk 11 oyuncusu değil, iyi bir yedek ama kaliteli bir hocanın elinde alex etkisi yaratabilir. Kendisine bağlı her şey.

Irfan can: henüz görmedik ama fener'de başarılı olacağına inandığım bir futbolcu.

Jose sosa: alınması hataydı ve kesinlikle gönderilmeli.

Mert hakan yandaş: kesinlikle gönderilmeli. Büyük takım formasi bence fazla geldi. Performansı zaten yerlerde. Olmuyorsa da kiralık olarak verilip, son bir şansıni oynayabilir.

Mesut özil: muhtemelen ben nereye geldim amk diyordur. Bu adamın başarılı olması için önünde oynayacak forvetlerin ve yanında oynayacak kanatların kaliteli olması şart ve etrafında iyi oyunculardan kurulu kadro olması lazım. Yoksa mesut'a da, fb'ye de yazık olur.

Mame thiam: forvet ve kanat için iyi bir yedek olur. Bu sezon bu kadar kötünün içinde en iyilerden.

Samatta: tam bir hayal kırıklığı ve gönderilmeli ya da son bir şans verilip, yeni hocanın takdirine bırakılmalı. Iki ucu da boklu değnek amk.

Erol bulut: senin en büyük destekçilerinden biriydim ama sen beni sasirttin hocam. Maalesef seninle olamayacak.

Volkan demirel, selçuk şahin, yozgatlı, aurelio: bir antrenörlüklerini göremedik, kesinlikle gonderilmeliler şahsi fikrimce.

Emre belözoğlu: kendisi ile devam edilmeli ama kesinlikle otoristesi iyi, sağlam karakterli ve kaliteli bir hoca ile görevini yürütüp, kadro işine karışmamalı.

Ali koç: taraftarın seni sevmesinde 2 sebep var. Birincisi; aziz yıldırım zamanından kalan aşırı borç batagini senin kurtaracak olman ki, kulübün mali yönetimi iyi gidiyor. Ikincisi ise, herkes sende bir ışık görüyor ve başarılı olacağına inanıyor. Ancak bu inanç bu sene sonu itibari ile büyük oranda bitecek. Sayın başkan, maddi sıkıntılar ortada. Bjk ile gs'nin durumu da bizim gibi ama adamlar çatır çatır top oynuyor bize göre. Sergen hoca yoktan var etti takımı. Bu yüzden sportif başarı şart ama siz bunu sanırım başaramayacaksınız. Olmuyorsa sezon sonu lütfen siz de bırakın bu işi. En azından mehmet ali aydınlar, sadettin saran gibi isimler denesin şanslarını.

Biz taraftar olarak tabi ki antreman durumlarını falan bilemeyiz. Bizim yaptığımız yorumlar maçlardaki performanslarına göre. Şu ana kadar da taraftar olarak düşüncelerimizde yanıldığımızı görmedik.

Bu kulüp bu anlayışla devam ederse daha çok diğer taraftarların ve kulüplerin maskarası olmaya devam edecektir. Bu kadar taraftara yazık, günah. Bilmiyorsanız ve yapamıyorsanız komple bırakın bu işi.

Artık yeter !!!
    1 -2 ... tanridagindabirgezgin

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle