bugün

akp ye oy verme nedenleri

ortadoğunun lideri olmuşuz. ortadoğuda ne lideri oldun ülkeler savaştan kendi başını yiyor, yarın yaşayıp yaşamayacakları bile belli değil.
-“çalıyor ama çalışıyor”
pazardaki esnaf 2 kuruş sizi kazıklayınca adamı dövmekten beter ediyorsunuz, çalmadan çalışanı da yüceltin. müslümansanız çalmayanı, dürüst olanı yüceltirsiniz. ben de it gibi çalışıyorum ama hiçbirinde çalmıyorum. neden benim emeğimi çalan birine sırf çalıştığı için oy vereyim? 3. köprüyü yaptı, geçen yok. parasını da biz ödüyoruz. nasıl bir çalışmaksa.
-“muhalefet zaten kazanamaz”
bir önceki seçimde akp kaybetmişti, sadece muhalefet görevini yerine getiremedi.
-“muhalefet önceden camilere hede hödö yaptı”
really? bu kadar haber kirliliği varken neden sadece inanmak istediğinize inanıyorsunuz? biraz geleceğe yönelik düşünsek ya? “o bunu yaptı, bunu etti” mantığıyla, yalan yanlış haberlere bakıp geçmişi değerlendirerek ülkeyi yönetecek (gelecek zaman kullanımına dikkat) kişiyi seçiyorsunuz. geçmiş illa ki önemlidir, ama geçmişe odaklanırsanız geleceğinizi çöpe atmış olursunuz.
göz göre göre yalan söyleyen birini seçip müslümanım diye geçinmeyin artık, lütfen.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar