bugün

sözlük yazarlarının itirafları

evet saat 3.41 ve ben burada biten üzücü bir ilişkimi anlatacağım. bilmiyorum içime sindiremiyorum o yüzden yazmak istiyorum. ne biliym bir iki insan okur da bir daha dünyanın gercekten kötü insanlara sahip oldugunu düşünür. Neyse konu uzun. Yazmaya başlıym

ünvnin ilk haftaları , yeni yeni sınıf wp grupları kurulmuş , ortamlar kuruluyor vs. benim de çok özgün farklı farklı wp resimlerim olur. okulda genellikle siyah giyinen bir tarza sahibim. Koydugum wp resmi de siyah beyaz olan çok özgün ve beni anlatan bir resimdi. çocugun dikkatini çekmiş bana mesaj attı. beğendiğini söyledi derken konuşma yürüdü. kafa tarzımız baya uyuşuyormuş ve biz o gün 10 saat falan wp da mesajlaştık. aşırı anlaşmıştık. hem mizah tarzı olarak hemde kafa yapısı vs.. her türden gercekten uyuşuyorduk. neyse biz bununla baya yakın arkadas olduk okulda birlikteyiz sürekli , evde sürekli mesajlaşıyoruz falan derken 2 ay geçti ve bana aşırı değer verdiğini çook uzun bir mesajla açıkladı. ama hala sevgili olmadık. ikimizde birbirimizden tam etkileneceğimiz zaman sevgili olacaktık. neyse 3 ay normal arkadas 1 ay flört dönemi olmak üzere 4 ay sonra çıkmaya başladık. her şey çok doğal gelişti ve birbirimizden hoşlandıgımızı anladıgımızda çıkmaya başlamamız iyiydi. o kadar anlaşıyorduk ki hiç tartısma vs yaşamamıştık. bana mükemmel bir çıkma teklifi etti. çıkmaya başladık. her şey çok güzeldi. bana her fırsatta bana olan sevgisini uzun uzun anlatır/yazardı. bana o kadar sadıktı başka hiçbir kıza bakmazdı ve beni bölümdeki en güzel kız olarak düşünürdü ve ben ısrarla benden daha güzel olanları söylerdim , iplemezdi bile. yani onun kafasında zaten mükemmeldim. ne biliym beni sürekli geleceğine koyardı , sürekli ilerki yıllar hakkında konuşurdu. o bana ben ona gercekten çok alışmıştım. her gün okuldan sonra eve geldiğimizde görüntülü konuşuyorduk. sürekli özlüyorduk çünkü birbirimizi. o pc derslerinde çok iyiydi hatta bölümde en iyisiydi. bana bıkmadan saatlerce ders anlatırdı. birlikteyken hiç sıkılmazdık zaten. ya birde böyle günümüzdeki iğrenç aşkooom ilişkisi yoktu bizim. aşırı eğlenirdik. mizah seviyemiz uydugu için her an yerlere yatarcasına gülebilirdik. kaba , odun biri değildi de , yeri geldiğinde de sevgisini belirtirdi de zaten. ilişkimiz boyunca da hiç kavga etmedik aşırı mutluyduk ve ara tatilde memleketine gideceğinde 1 ay nasıl dayanacağız çok özleyeceğiz diye üzülürdük. çok bağlıydık çünkü. öyle bir ilişkiydi işte. bir ilişki ne kadar güzel olabilirse öyleydi. mesela bana ders anlatırken göz göze geldiğimizde söyleyeceği kelimeleri unutup dalıp giderdi. ve ben bu adam seni seviyorum demese bile olur , belli ediyor zaten derdim kendi kendime. neyse doğum gününe 1 ay kaldı çocugun. güzel bir fikrim vardı. uğrasılmış hediyeleri seviyordu ve bende öyle bir hediye düşünmüştüm. ona defter hazırlayaccaktım. ergen gibi demeyin benimki biraz daha farklı. yani şu da var. mizahi öğeleri ikimizde çok seviyoruz. bu caps sayfalarında 2 kişinin oldugu çok komik capsleri tek tek bulup indirdim. editleyip kendi kafalarımızı koydum. bazı yazıları değiştirdim kendimize özgü şeyler yazdım. ama aşırı güzel görseller çıktı ortaya. deli vakit harcadım çünkü çok resim bulmak istiyordum. neyse 1 ay bununla ve her gün görüntülü konustugumuzda ssler aldım baya komik ss ler yakalamıştım , onlarla ugrastım işte. neyse doğum gününe bir kaç gün sonra 60-70 caps resimleri , 60 tane falan birlikte çekindiğimiz resimler ve 30-40 tane de ss aldıgım resimleri word dosyasına attım. bu işlem de uzun sürdü tek tek atıp boyutlarını ayarlamak vs uğrastırdı beni. neyse ben üşenip erinmedim çünkü değer verdiğim birisiydi ,neyse hediye bir kaç gün gecikecekti , tüm görselleri siyah deftere yapıştırıp bir şeyler yazıcaktım vs. neyse worde attıktan sonra sabah dışarı çıkıcam resimleri çıkartıp malzemeleri alıp yapıcam hediyeyi. bi kafede yaptım 4-5 sayfa eve gittim sonra. evde yapamam hediyedi ailem bilmiyor çünkü , bilseler kızarlar. o günde nasıl hastayım ama , hasta hasta çıktım evden hediye ile ugrastım , geri kalanını ailem yatınca yapıcaktım gece. neyse 2-3 gündür tadı yok çocugun bir şeye canı sıkkın ama mesele sen değilsin içim sıkılıyor diyor derken doğum gününden 1 gün sonra sana açıklayacağım her şeyi dedi. (doğum günü de aşırı uzun bir mesaj atmıştım , onuda deftere yazmıştım , aklıma geldi söyliym dedim) ulan korktum yani hani ne olabilir ki dedim. kavga etmişliğimiz falan yok. gece 9 gibi açıklıyorum dedi 30 dkyı geçik yazdı ve gönderdi.

damarlarımdan akan kanı , organlarımın sesini , ve tüm vücudumun kollarımdan başlayarak uğuştuğunu hissettim okurken , buz gibi olmuştu ellerim kollarım . şimdi diyeceksiniz noldu ulan o kadar diye. aldatılmışım. hemde 5 yıllık ilişkisi varmış. memleketinden biriymiş. kız eski facebook hesabından çocugum instagramına bağlanmış , okumuş oradaki tüm mesajlarımızı aramış hemen çocuğu. 4 saat konuşmuşlar. kız anlat her şeyi ona demiş. işin garip tarafı kız çocuktan ayrılmamış. tabi 5 yıl , bağını koparıp nasıl atsın ki hemen ? sonra çocukta anlattı bana işte. merak ettiğimden sordum beni hala seviyor musun peki diye , tabi ondan önce çıldırdım sayıp sövdüm , nasıl çıldırmıym ki ? beni artık sevmiyormuş. yani öyle söyledi bilmiyorum. o kıza da aşıkmış , aşık olan biri nasıl aldatır onu da bilmiyorum. beni gercekten sevdiğini ve yalan söylemediğini söylüyor. neyse kızın resmini atmasını istedim zaten sende var dedi. bir ara ikisi ile olan resmini biz flörtleşirken bana atıp instaya atıym mı diye sormustu. neyse ben kızı kıskandım biraz sonra kız için acıtasyon yapabileceği bir şey söyledi ve ben kendime kızdım o kızı kıskandığım için. düşünebiliyor musunuz ? neyse o gece defteri tamamlamak yerine tüm resimlerimizi yırttım yazdıgımın sayfaları yırttım. onca çaba harcadıgım editlediğim resimleri gören tek insan ben oldum , o kadar ss aldıgım resimleri de. ağlayarak 150-160 resmi , saatlerimi harcadıgım hediyeyi yırtıp çöpe attım. o kadar zordu ki benim için . bunu anlatmama kelimeler yetmez. ilk defa doğru insanı buldugumu sanıyordum. doğru değilmiş işte. o çocuk kızla şu an memleketinde gününü gün ediyor (mutlular mıdır değiller midir bilemem ama hala sevgililer sonuçta)bende aldatılışımı içimi yedirmeye , hafifletmeye çalışıyorum. ne kadar garip dimi aşırı güvendiğin insanın bunları yapması , yaptı işte.

güvenmeyin , kimseye tırnağınızın ucu kadar bile güvenmeyin. size göz göre göre gelecek vaatleri verip hiç beklemediğiniz bir anda bırakır sizi ve siz tek bir cümle ile kalırsınız . ben bunları hak etmedim.