bugün

amnesia the dark descent

bilgisayar oyunları kategorileri arasında bariz en sevdiğim oyun horror , normal hayatta korkak bir insanım cindir peridir hayalettir ama bilgisayarda korkmam mermiyi koyar geçerim derken bu oyun beni bitirmiş durumda çünkü shooter kısmı yok lan oyunda * , korkmaktan zevk alan ben , bu başta çok sevdiğim oyunu bırakmak zorunda kaldım ama öyle sessiz sedasız gitmicem , diceklerim var ;

Daniel senin amk , en korkunç koridorlarda senin akıl sağlığını mı koruyayım kendiminkini mi , hemen kaybediyo aklını ekran bulanıyo önümü göremiyom amk,

o beyazımsı ruh mudur , zombi midir nedir onunda amk , hayatımda bilgisayarın başından kalkıp aaaaaaaa diye kaçmamıştım maşallah onu da yaptım , en pis yerlerden çıkıyo şerefsiz , bir keresinde yine gaz yağı arıyorum şatoda bir yerlerde , girdim bi odaya , mnsky baktım geliyo bizimkinin yüreği atmaya başladı , dolap buldum girdim dolaba , bilgisayarın başında altıma sıçmaya hazır beklerken bu dolabın kapağını bi açtı amk , bağırmadım bile , hani 2 saniyelik kalp krizi geçirirsiniz çok korktuğunuz bi anda , zaten bu kapağı açınca ne ben ne de danielda hacet kalmamıştı korkudan , çıktım açık havada sigara içmeye gittim mk dışarı

o suyun içindeki canavar seninde amk , o vanayı çevircem diye mausu parçalıyodum az daha ,

oynayın oynattırın , gece oynamaya yiyosa gece oynayın , kulaklıkla oynayın zira oyundaki sesler çok gerçekçi , lanet olsun böyle oyuna.