bugün

karl heinz feldkamp

saçmasapan hırslarının esiri olmus,lincoln gibi bir yıldızı küstürmüs,rigobert song gibi adamı yedekte bekletmiş,kendi kendine türk oyuncularla oynamak gibi delice bir taktik ureten ve bunu utanmadan galatasaray uzerınde uygulayan insan.erzincanspor muyuz be adam türklerle cıkıyosun sahaya...boyle bir taktik mi var ya!

bir de tutturmuslar kurt hoca,tecrubeli hoca...yahu allah askına birisi bana tecrubenin ne oldugunu acıklasın.ne yapmıs bu adam 75 yasına kadar,hangı takımla buyuk bır basarıya ımza atmıs,hangı takıma fınaller oynatmıs,kupalar kazandırmıs...55 yıldır futbolun ıcındedır,turkıyeden baska nerede bu kadar tanınıyor.kimdir bu karl heinz feldkamp bırı bana anlatsın ya!

tecrube eger 75 yasında olmaksa benim dedem 74 yasında onu getırelım o zaman takımın basına..bı de o denesın.olacak iş mi ya...

bu adam bırakın teknık dırektor falan degıl onu gectım zaten de.kusura bakmayın futbolu bılmıyor arkadas...eger sen hasan sas ı,barıs ozbek ı sag bek,sabri sarıoglu nu on libero,ismael bouzid i ortasaha,tobias linderoth u sag acık oynatıyorsan futbolu bilmiyorsun...

bu takımın basına aziz yıldırımı getirsen,yemin ediyorum bu kadar patlatamazdı...ama oyle birini getirdiniz ki,beter etti.

birisi butun bu yasadıklarımın,izlediklerimin,galatasaray ın,herseyın saka oldugunu veya rüya oldugunu bana soylesın...tromso faciası da yasadık biz daha beterlerini de gördük.kötü oynarsın,cok gol kacırırsın sanssız olursun hepsi bir nedendir...yenilirsin,fark da yersin.futbol bu zaten...ben asla işin bu kısmında degilim.ama futbolun bazı dogruları vardır.ne biliyim ben roberto carlos un teknigi yuksek diye. gel oglum sen ortasahanın ortasında oyna bugun oyunu yonlendır dıyemezsınız.bu adam ısrarla futbolun mantıgını hıce sayıyor...inatla olmayacak işler yapıyo gel de delirme.

2ay boyunca hasan şaş ı sag bek te izledik...turkıye ligi diye paldır kuldur devam ettık yolumuza.ama avrupa da zorlukla tur gectık.neyse allahtan hasan şaş sakatlandı kurtulduk bu hastalıktan derken,uefa kupası 3.tur rovans macı geldi.ugur ucar ın sakatlıgı dolayısıyla oynamayacagını duyunca beni endise dolu bir bekleyis sardı.

yok ya yapamaz heralde,yuh artık...cameroon milli takımının kaptanı rigobert song u da kesecek hali yok heralde dedim...

yaptı bunu da yaptı...sagdan 3 orta sola dogru hoop barıs ın ustunden altından sagından solundan 3 gol...

verin eline taksi parasını...almanya daki evine gitsin,otursun tv izlesin,torunlarını sevsin,harclık versin bu adam...cok seviyosa digiturk alsın turkiye ligini takip etsin...ama cimbom un basında olmasın artık,yeter...