1. 1.
  kaiserslautern'i şampiyonluğa taşıyan alman hoca galatasaray'a bir sezonda 4 kupa birden kazandırmıştır. bir yıl kaldığı galatasaray'da uefa kupası'nda 3. tura kadar yükselirken roma'yı mağlup ederek galatasaray'ın ilk kez bir italyan takımını deviren türk kulübü ünvanı kazanmasında da büyük pay sahibi olmuştur. galatasaraylıların unutamadığı isimlerden birisidir.
  1 ... killing joke
 2. 1.
  daha sonra beşiktaş kendisiyle sözleşme imzalamış,kulübün ağzı kulaklarına varmıştır fakat kendisi rahatsızlanarak görevi yardımcısı na devretmiştir...
  -1 ... disco inferno
 3. 2.
  sürekli rahatsızlıklar geçiren bir bünyedir. bu sebepten önce galatasarayda ki görevini bırakıp yerine reinhard hollmann'ı daha sonra beşiktaşta ki görevini bırakıp yerine hans peter briegel'i getirmiştir.
  ... tttddd
 4. 3.
  lakabı kalli olan futbol kişisi...
  ... phyxius
 5. 4.
  1990'lı yılların başlarında galatasaray'ı başarıyla çalıştıran alman teknik direktör.yakın zaman önce beşiktaş takımını da çalıştırmış ancak rahatsızlığı nedeniyle görevini bırakmak zorunda kalmıştı.zaman gazetesinde spor yazarlığı yapıyor.
  1 ... chilavert
 6. 5.
  galatasaray ile tekrar anlaşma sağlamış olan kişidir.
  2 ... scooby doo
 7. 6.
  galatasaray a yeniden geleceği söylenen antrenör
  ... orloff
 8. 7.
  hıncal uluç tarafından galatasarayın başına geleceği söylenen ve tavsiye edilen hocadır.
  1 ... zaknafien
 9. 8.
  üç yıldan beri zaman gazetesi adına derbi ve milli maçları yorumlayan, istanbul a her geldiğinde kendisini görme ve konuşma fırsatını bulduğum , * türk futbolu nu yakından takip eden futbol adamı. *
  1 ... serander
 10. 9.
  büyük başkan özhan canaydın'ın (!) , ahı gitmiş vahı kalmış, ciddi sağlık problemleri ve yaşına rağmen hala takımın başına getirmek için çabaladğı "75" yaşındaki teknik adam.
  (bkz: allah akıl fikir versin)
  -1 ... wolfshade