bugün

netsozluk

yönetimin tecrübelere değer verdiği sözlüktür. çok yanlışlar yaptılar, sözlüklerinde savaş çıktı, yalnız mücadeleden vazgeçmediler. bu mücadeleye devam edebiliyor olmalarını da vefakar yazarlarına borçlular. her şeye rağmen, zaman zaman saçma sapan nedenlerle sözlükten uzaklaştırılan yazarlar olmasına rağmen, yönetimin çocukça davranışlarına rağmen, şimdiye nazaran eskiden çok kötü yönetilmesine rağmen netsozlüğü bırakmadı bu yazarlar. şimdi de yönetimin daha tecrübeli, daha üretken, egolarını da bir kenara itmeyi öğrenebilmiş olması, yazarların ektiğini biçme vaktinin geldiğini gösteriyor. netsozluk hala ayaktaysa eski yönetimin değil, eski yazarların eseridir. artık yönetim de yazarlar gibi, sözlüğü dışarıdan değil içeriden izleyen, onlardan biri olmayı başarabilmiş bir görünüme bürünmektedir, yazarlara mal olmuştur yönetim. bundan sonra bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. ayrıca ilk sözlüğüm, umarım çıkmaz. bu kadar da iyimser bir entry girdim, yüzümün kara çıkmayacağına inanıyorum.