bugün

uludağ sözlük

görsel

başlığa bak, bir de girilen entry'e bak. bu nedir hacı baba? gece yarısını beklerken uykun gelmemiştir umarım. iki dakika kaydırdın ki tesadüf sansınlar. auu çok zekice. ölüm gibi ciddiyeti tartışmaya kapalı bir konuyu bile sömürecek kadar ileri gidebiliyorsunuz. ben o yazıda herhangi bir itiraf falan göremedim, gören varsa söylesin. git dua, dilek, temenni başlıklarına falan yaz onu. biliyorum, herkes o sikko başlığa istediği bokları dilediğince özgür şekilde yazıyor. sen de haklısın, bir şey diyemem. ama bu sefer demeliyim. harbiden zavallısınız birader. kendi mevkiindeki oyuncu sakatlanınca yedek kulübesinde hocasının gözlerinin içine bakan futbolcular gibi muhtaç ve zavallısınız burdaki embesillere. çünkü kendinizi başka şekilde okutamıyorsunuz. ne de olsa o başlığa günde 70-80 tane bomboş entry giriliyor. girilen her bir entry sayfanın yenilenmesini, dolayısıyla girdiğin o boş yazının her seferinde ilk sıralarda görünmesini sağlıyor. güzel işmiş, allah kabul etsin.

neyse. rahatsızlık duyduğum her bi boku buraya taşıyıp dert yakınırsam burdan donald rumsfeld'in o sikik burnuna kadar yol olur. eskiden komüncü imam vardı. uzun zamandır ortalıkta göremiyorum o pezevengi. ikili koordinasyon oluşturmuştuk. ben genelde perde arkasında durup onu yönlendirirdim o da bu tür boktan mevzuları gündeme taşırdı. her neyse, hayırlısı olsun.