bugün

pkk lıların ülkücü öğrencilere silahlı saldırısı

başlığa bak, yorumlara bak. bazı haber sitelerinde "pkklılar ülkücüleri rehin aldı" bile yazıyor. arkadaş; biz yurtta otururken ülkücülerin toplandığını duyduk, gördük. yere düşen satırların seslerini duyduk. reisin de içinde olduğu kalabalığın silah sıkışını duyduk. rehinlik bir şey yok, saldırıyı ülkücüler yaptı. silahın sesi ülkücülerden geldi. ha diyeceksiniz sen nerden biliyordun, karşı tarafta mıydın? arkadaş, ben odamda duruyordum. ama sesleri duyduk. odaya gelen oda arkadaşlarım ülkücüler toplanmış dediler, bakınca gördüm. satır var dediler, yere düşen satırın bıçağın sesini duydum. silah var dediler, silah patladı. polis geldi. neden sonra dışarı baktık, iki taraf da toplanmış. ülkücülerin attığı sloganlardan duyduklarım: "dişe diş, kana kan, intikam intikam", "aponun p*çleri, yıldıramaz bizleri", "ya allah bismillah allahuekber". intikam haram diye hadis var diye biliyorum; inanırsın inanmazsın da tutarlı olursun; diy mi? diğer tarafın sloganı ise "muğla faşizme mezar olacak".
ülkücü medya "pkklılar ülkücüleri rehin aldı" diyor; diğer taraf da "ülkücülere hiçbir müdahale yoktu, ambulanslara da engel olundu" diyor. videolara bakdım, taş atan ülkücüyü polis yere yatırdı kelepçeledi. gözümle gördüm, azan hayvanlaşmış ülkücü kalabalık karşı tarafa saldırıya geçtiği sırada polis o büyük araçlarını (2 taneydi) ülkücülerin üzerlerine sürdü. ayrıca kürt tarafının da coplandığını duydum. iki taraf da jöleli kafalarını düşünmeğe ayrısınlar lan; muğla üniversitesi öğrencilerinin salaklıklarını biliyoruz, sonra hepsi gider mustafa cecelinin grup kolpa'nın konserine giderler, hey gidinin malları. her yazılana inanmayın arkadaşım; çünkü insana en çok yalan söyleyen taraf; kendi tarafıdır.