bugün

forgetmn

bir zamanlar aşağıdaki entryi girmiştim. fenerbahçenin evinde kupa kaldırmak diye bir başlığın altına.

sizce bir takımın sahasında kupa kaldırmak mı daha utandırıcı yoksa onun 100. yılında ezeli rakibinin şampiyon olması mı? 100. yılında şampiyon olamayan tek büyük takımın galatasaray olduğunu, o sezonu sadece türkiye kupası ile tamamladığını unutmayalım

bu zeka küpü arkadaşımız da şu şekilde karşılık vermiş.

ahahahahahahahaha diye gülmek istediğim yazar.

lan olm, genelleme yapmak istemiyorum ama bazı fenerbahçelilerin kafası hiç mi hiç çalışmıyor be amına koyim

şimdi sizin huzurlarınıza çıkıyorum sözlük yazarları. girdiğim entyr de kafa çalışmamasına dair herhangi bir buldu var mıdır. varsa ben niye göremedim. madem kendisinin aklı bu kadar çok çalışıyor beni doğru düzgün uyarabilme fırsatı varken neden sözlük formatının içine ediyor.

acaba diyorum kendisi bir matematik olimpiyatında derece mi yaptı? ya da ygs de türkiye birincisi mi oldu da bana kafası çalışmıyor diyor bu zeka küpümüz. acaba diyorum kendisi ergen de benden anlayış mı bekliyor. ve yahut kendisi liseli de ilgi çekmeye mi çalışıyor?