bugün

spartacus vengeance

s2e5 tüm zamanların en iyi bölümlerinden biridir.
--spoiler--
senaristler hepsini capuada bir araya gelip fantastik dörtlüyü oluşturcak diyen beni yanıltmadılar. lucretia ve ashur un ilişki çıkarlara dayanmaktan çok ötede gibi sanki, öyle ya bu kodumunun orospu çocuğu ashur u boşuna lucretia ya yardım etmedi ki lucretia nın da ona minnet borcu var gibi. mira at avrat silah triosunu tek başına bünyesinde barındırdığını her bölüm biraz daha gözümüze sokuyor. e spartacus reise de böylesi bi hatun yakışır. ilithia glaber e acı gerçeği söyledi adamın dünyasını yıktı ama alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. zaten bu sezon tam bir mazlum olan glaber sürekli olarak ''sikicem artık romasını da ha'' bakışı atıp duruyordu. adamın üzerine geldikçe geldiler bi de arkasından iş çevirmeye kalktılar ve hem kader hem glaber tarafından ellerine verildi *. tabi bu hareket hem ilithia orospusunun sinsi planlarının elinde patlamasına hem de lucretia nın mecburen kariyer planlamasını başka yöne çevirmesine neden oldu. varinius la aralarında birşey olabilir gibi uçuk bir tahminde bulunmak istiyorum. *
son olarak yeni naevia her ne kadar tipsiz olsa da psikopat psikopat baktığı için niyeyse kanım ısındı.* ve tabi doctore vs. gannicus nolcak hepimiz merak ediyoruz. işin en kötü yanı bu bölüm ilithianın memelerini göremedik, yetmediği gibi seppia da hala bi sevişme olayına girişmedi.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar