bugün

arda turan

bizlere konuşmanın değil susmanın marifet olduğunu gösteren futbolcudur kendisi aynı zamanda . ntvspor' da canlı yayına bağlanıp bağnu abla 'yla yaptığı 3 dakikalık konuşma esnasında konudan konuya atlayıp söylediği sözler pek çok insan için bardağı taşıran son damlalardan biriydi heralde. arda kusura bakmasın ama bu takımda ( kendisi öyle diyor) kendisine çok kredi verildi( asla az değil ) . evet medya, taraftarlar yeri geldi üzerine gitti ama kendisinin bu yaşananlarda pay sahibi olabileceği hiç aklında gelmedi . şimdi olayları ayrıntılı olarak tek tek analiz etmek olmaz burda ama şunu söyleyerek belirtebilirim ki tüm futbolcuların özel hayatı var onlarda sakatlanıp onlarda zaman zaman kötü performans sergiliyorlar . bunların içinde takımı için yıldız olan, sembol isim olanlarda var . peki neden tüm bu adamlar senin yaşadıklarından muzdarip değil . işte bu soruyu hiç kendine sormadı arda . hatanın bi kısmının da kendinde olabileceğini görmedi, düşünmedi bile . ve ona inanan, ona güvenen pek çok insanı yarı yolda bıraktığı gibi hayal kırıklığına uğrattı . şimdi beni bilen bilir demicem, kimsenin beni tanıdığını sanmıyorum ama fenerbahçeli biri olarak söyleyebilirim ki dünkü galatasaray-karabükspor maçını doksan dakika izledim ve emre çolak gibi bi futbolcunun formda bi arda kadar takıma katkı yaptığını gördüm . bu adam belki arda' dan daha büyük bir futbolcu olucak ve takımına daha büyük katlı yapıcak ama ben eminim bunları başarsa bile arda kadar konuşulmuyacak . peki neden ? işte arda' nın bu soruyu kendisine sorması gerekir . çünkü arda bazen susmak konuşmaktan çok şey anlatır.çünkü söz gümüşse sükut altındır.
güncel Önemli Başlıklar