bugün

adolf hitler

hakkında ilginç bir komplo teorisi üretilen kişi;

efendim malumunuz bir yahudi devletinin kurulması için özellikle 20. yüzyılın başlaması ile çalışmalar hızlanmıştır. abdulhamid in rüşvetle ikna edilemeyeceği ortaya çıkınca osmanlı nın yıkılmasına karar verilip, ilk olarak kutsal toprakların sahipsiz kalması sağlanmıştır. daha sonra da ingilizler burayı işgal edip yahudilere satmaya başlamışlardı. gelen bütün göçlere rağmen bir devlet kuracak nüfusu edinemiyordu yahudiler. o zamana kadar hep başka milletlerin çatısı altında huzur içinde yaşayan yahudiler sonu ne olacağı belli olmayan bir yola girmeyi istemiyordu. kisme rahatını bozup, göçme taraftarı değildi. işte adolf hitler in etkisi burada başlıyor. özellikle yahudilere yaptığı eylemlerde bazı üst düzey yahudilerden yardım aldığı yıllardır ortaya atılan en ilginç iddialardandır. bir ırk kendi ırkını yok etmesi için bir caniye yardım ediyordu. ama neden ? tabiki kutsal gördükleri bir gaye için. katliamlar başlamadan önce yahudilere yapılan tacizlerde "filistin e dönün." diye bağırılmaya başlanmıştı kendilerine. kim bilir belki de filistin in nerede olduğunu bile bilmiyenler bir marş gibi söylüyordu bu senelerce. sonuçta ne oldu? eziyet gören yahudilere tek bir yer gösterildi ; filistin.

tamam belki çok saçma gelecek ama bir de derinine inerek, araştırarak karar vermeye çalışın. ben biraz hak verdim aslında.

istediğini yapabilmek için kendi ırkını öldürmek.... tanıdık gelmiyor mu size de?

(bkz: 11 eylül gerçekleri)