bugün

us

iddia ediyorum, athenanın bugüne dek çıkardığı en iyi albümdür.

1)d.i.h.o-ölü diriltir nitelikte, huzurevinde son ses açıp klip çekmek isteyeceğim cinsten
2)I'st -kafasını alsan yeter, seni senden alır gider.favorilerimden.
3)son defa-nasıl güzel nasıl, en zor anımda hep yanımda olsun denilesi,favorilerin favorisi.
4)değmez- çekilen kulaklar sürtülen burunlar var,favori şarkılarımdan.
5)sakla beni-esrarlı güzel yalnızlığım, bir tek sen varsın,dinle-dinlettir-dinlemeyeni uyar!
6)taklası güzel-hook it up! dertsiz sefada cevap bulunmaz diyen kafası güzel şarkı.
7)satılmış dünya-günde 65465454 kez dinlense de sıkmaz.evde yoklar paranoya normal.
8)yalan-yazılırken çok içilmiş dedirten cinsten,zaman ötesi bir şarkı.
9)easy man-one and one that brings you none, inanmıycaksınız ama bu da harikulade!
10)i love mud on my face-eurovision için düşünülen şarkı.
11)for real-eurovision şarkısı, 4. olmuştu.

Albümü ilk aldığımda evdekiler artık başka bir şey dinleyelim yalvarırım diyorlardı, uzun süre başka bir şey dinlememekle beraber o dönem alt komşumuzun da hayır dualarını çok aldığımı belirtmek isterim.**
Geçenlerde, annemin azıcık kız gibi ol uyarısını dikkate alıp hayatıma 458782. kez düzen getirmeyi karar verdiğim ve işe çok yıllık cd-kaset çöplüğümü düzenlemekle başladığım zaman ele geçirdim bu albümü, o zamandan beri bayıla bayıla dinliyoruz, değil mi perihan teyzecim?

özet geç piç: olm çok güzel albüm dinleyin, unutmayın unutturmayın.

harp ediyoruz, anla ölüyoruz, aslında son defa, bu son defa*
güncel Önemli Başlıklar