bugün

entry'ler (411)

korhan herduran

eneee, kendini sosyal medyadan takip eden çocuk imiş aynı zamanda. sen çok yaşa arkaaşım!

korhan herduran

oğuzların burak soyuna bağlı olan aksak boyundan geldiği ileri sürülür. işler güçler'de karakterinin üzerine gidilmesini münasip bulmakla beraber, yaşça birbirimize yakın olmasak kucağıma oturtur kızarana kadar misafirliğe gelmiş komşu teyze gibi sıkıştırır, hızımı alamaz arada iki tane de popoya çakardım. bıngıldağını tıngırdatırım senin çocuk!

acılı köfte

tarifini tırım tırım her yerde aradığım ve tabi ki sonunda yine sözlükte bulduğum köfte. teşekkürler sözlük.

yazarların yapabildiği en iyi şeyler

her işe bulaşıp, her haltı öğrenip hiç birini icra edememek.

luxus

tanımayan kalmasın istediğim grup.

olmayan müzik bilgim ile açıklamam, alaturka parçaları blues tadında seslendiren uzaktanda soft rock'a göz kırpan grup.

az buçuk olan hayat tecrübem ile açıklamam, bir ev kadını için bulaşık yahut çamaşır makinesi ne ise, annemlerin dahi dinlemediği plaklardan delirircesine zevk alan benim gibi onlarca genç için odur.

bir bu;

http://www.youtube.com/watch?v=Sqba2zKMgeg&feature=related

iki şu;

http://www.youtube.com/wa...6qmiq&feature=related

tomur atagok

geçenlerde istanbul modernde bir resmine rastladım, madonnanın binbir hali diye.

http://galeri.uludagsozlu...om/r/tomur-atagok-176548/

bir illuminati üyesi olduğu bilinen madonnanın, piramitlerin arasında ağızsız şekilde tasvir edilmesi dikkatimi çekti, bir kaç resmini daha inceledim.'' acaba mı?'' demem şu eseriyle kaçınılmaz hale geldi.

http://galeri.uludagsozlu...om/r/tomur-atagok-176549/

bana bu paranoyayı aşılayan michael sikkofield e selam ederim.

gerçekler hiçbir şeydir bakış açısı her şey

genelgeçer dünya kaidesi.

mahallenin kasabı hayrullah ağabeyin, karısı hasibe teyzeye göre brad pitt'den bile yakışıklı olması.

eksi alacağını bile bile yazan yazar

nasıl bilebildiğini bana da anlatması gereken yazardır. Vallahi ben anlayamıyorum, her entryde yeni bir gerçekle karşılaşıyorum. Mesela az önce sözlükte bir justin bieber fanı olduğu gerçeğiyle karşılaştım. (#12497481)

manjam

18'inden 58'ine binlerce üyesi var türkiye'den. ve bu insanlar gerçekten fotoğraflarını koyabilmişler, korkmadan/çekinmeden. bu ülkede güzel şeyler de oluyor!

astrolojiye inanan insan

benim efendim. yeni girdim bu cemiyete. kova yükseleni koçun özelliklerini okudum ve girdim.

oğlum çok inandırıcı lan, vallahi. hem kendini kötü de hissetmiyorsun, mars ters döndü bu gün ondan bu asabiyet. vallahi benim suçum yok memur bey hep bu jüpiter.

arkadaşlar tarafından dışlanmak

eğer çok büyük bir halt yemediyseniz, yani sorunlu taraf siz olsanız dahi bu çok da büyütülecek bir mesele değilse, direkt hayatınızdan o 'arkadaşlar'ı çıkarmanızı gerektirecek davranıştır. onları ibnenin evladı sınıfına koymak gerekir. net.

ilk kez dişi ağrıyacaklara tavsiyeler

elinizin altındaki, kolay ulaşabileceğiniz kesici delici aletleri ortadan kaldırın.

mustafa hakkında her şey

--spoiler--

- Kapari ne be abi?

--spoiler--

ayağından yaz kış çorabını çıkarmayan insan modeli

(bkz: anemi)

yol

bu ülkeden çıkan en gerçek, en sanatsal ve en harikulade film.

ömer çelakıl

saçlarında asimetrik olmasına rağmen yakalayabildiği müthiş ahengi neye borçlu olduğunu sorgulayıp durduğum adam. yayından önce makyaj için oturduğunda ayna karşısına, az biraz pudra, biraz da 'yayından önce kuliste gizlice 15 dk seviştim ehehe' saçı yapın mı diyor nedir.

bourjois

kullandığım her ürününden deli gibi memnun kaldığım fransız markası. chanel'e uzaktan göz kırpar, mac ile içli dışlıdır.

bu saatte deli dürtmüş gibi hakkında entry girdirecek kadar iyi, bir o kadar da pahalıdır. evet.

leon

--spoiler--
if i told you that i loved you, you'd maybe think theres something wrong.
--spoiler--

bugün 500 milyonuncu kez izledim, belki replikleri ezbere söyledim, belki henüz gelmemiş sahnelere birazdan çok kötü şeyler olucak hissiyatıyla önceden ağladım.

film bitimi ritüelleri: 10 dk hıçkıra hıçkıra ağlamak, shape of my heartı açıp deli gibi tekrar tekrar dinlemek ve boğuk, akmayan sıkıcı hayata tekrar adapte olmak.

anne bişey dicem ama kızma

annem ile aramızda geçen konuşmalarda ''anne yemek hazır mı'' dan sonra gelen en çok kullandığım ikinci söz dizisi.

uuserların duvarlarındaki posterler

zall'dan aldığım son duyumlara göre, trainspotting posterine sahip olmayan uuserlar direkt 8.nesile düşürülüyormuş. bilginize. ehere de mehere.