bugün

entry'ler (35)

abdullah civliz

bizi sesinden mahrum etmemesini diledigim adam, acil bir albüm yapmali. şiir albümü bile olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=bulIsXGYNFU

abdullah civliz

hayatimda gördügüm en karizmatik erkek olabilir kendisi. ah o eller, ah o gözler, hele ki o ses yok mu, o ses... kesinlikle 'o ses' abdullah olmalidir.

mine tugay

bir zamanlar güzeldi.

hamburg

istanbulun alman versiyonu.

halil sezai paracıkoğlu

bu adam bambaşka bişey... girecek tanım bulamıyorum...

ağzına biber sürerim

aslında korkutucu bir eylemdir bu çocuklar için. ama ben çocukluğumdan beri acı yemekleri severek yediğimden dolayı, annem hiçbir zaman "ağzına biber sürerim" diyerek korkutamamıştır beni.

deniz gözlüm

bugün radyo da ilk defa dinlediğimden beri aşık olduğum şarkıdır. (bkz: altan civelek)
(bkz: ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar)

medya kralı

ısrarla neden euro d de yayınlanmadığını öğrenmek istediğim program.

beni sensiz düşünme

en az ağladın ya kadar başarili bir sarki olmus.

herzlich willkommen

alm. hosgeldiniz demek.

boreas

ne zaman almanya ile ilgili herhangi bi baslik okusam, her zaman bu arkadasin bir yorumuna denk geliyorum. hatta entry lerinden anladigim kadariyla hamburgda yasiyor ve almanyada yasamaktan hic hoslanmiyor.*

murat dalkılıç

bu sabah tv de gördüm kendisini. sanırım burun estetiği olmuş * *

opa

alm. dede demek

ömer şişmanoğlu

1 agustos 1989 hamburg dogumlu futbolcu. 2009/2010 sezonunda fc st. pauli takimindan kayserispora transfer olmustur.

eser yenenler

oyunculugu hic ilerlemiyor bu adamin. hala yerinde sayiyor, hala her oynadigi skecte gülüyor.

1 85 boyunda kumral seksi ve başarılı erkek

(bkz: sozlukculerin zaaflari)

yavaş yemek yiyen insan

sinir eder adami. yemege gidersiniz birlikte, sen yemegini yemissindir cayini icmissindir coktan, ama onun yemeginin yarisi durur hala ve kalkmak icin onun yemegini bitirmesini beklersin.

yüzük

yillar sonra tekrar Hande Yenerin bir parcasini begenmemi saglamis sarkidir!

http://www.youtube.com/watch?v=UxB_JyDZ-pg

canlı performansı berbat olan şarkıcılar

(bkz: mustafa sandal)

sabahın 6 sında duş alan insan

bakimlidir. okula/ise temiz gitmek isteyen insandir.