bugün

(bkz: sozlukculerin zaaflari)
(bkz: biri beni mi çağırdı)

bu tip erkeklerin karakteristik özelliği biraz kambur olmalarıdır. * *
bir tür sözlük ilanı da olabilir, sevgili aranıyor ilanı gibi.
hani nerde? ya çekill bende bakıcam!
(bkz: hani nerde)
(bkz: hayallerde yaşamak)
benim lan bu.

öğrencilikte başarı para getirmez, meslekte getirir varsayımından yola çıkarsak başarılı da sayılırmışım.
http://img22.imageshack.us/img22/7033/25401910.jpg
(bkz: sevgiliyi başlıklarla betimlemek)

sonra da vay efendim bu yazar sana niye msn veriyor, vay efendim bu kızlar sana niye asılıyor. ah hayatım..
(bkz: yok öyle bi dünya)
fikret kuşkan +20 cm ile tam uymakta olur.
Her kızın hayalindeki erkektir.
zuhal topal izdivaç programına döndü lan burası .....
(bkz: hepsini anladım da niye kumral)
(bkz: ben değilim) *
Özellikle avrupada sayıları daha fazladır. Hollywood filmlerinde görülür böyle tipler. ilk başta herşey yolunda gider, daha sonra hayatlarına bir kadının girmesiyle yada daha başka trajik bir olayla aksiyon başlar. Ondan sonra tempo hiç düşmez.
nah bulunur erkeğidir. ya da vardır bulunamıyor, aradığını da bulamıyordur. ah hayat işte..
sexi olucam diye spor salonlarından çıkmayan, 3 tane baklava çıksın diye kıçını yırtan erkektir. oysa zekice davranıp dışarı çıksa, biraz sempatik biraz karizmatik olsa çok daha mükemmel olacaktır ama farkında değildir. bu durumda ;
zeka > sexy + başarılı + 1.85 boy
(bkz: fantezi sözlük)
kadınlar için ideal eş olmayabilir. çünkü 1.85 boyunda, kumral, seksi ve başarlı bir erkek olmasının yanında, 185 kilo ağırlığında da olabilir. bu durumda gaşlı, gözlü, döşü gıllı olsa da nafile, para etmez.
elde tutulması zor erkektir.
birileri musty252' yi tanımlamanın yolunu bulmuştur.
(bkz: tanıdınızsa tanıdınız lan kaçmıyorum)*
sanılanın aksine evine ve ailesine bağlıdır. aldatmaz. kuzu kuzu iş-ev-iş-ev yapar. katillerin ufak tefek insanlardan çıkması fenomenine benzer.
Kollarını açmış, bizim kolu kıllı kızlarımızı bekliyormuş heykelin orada. Hadi gidin bakın bakalım bi.
(bkz: italyan erkekleri)

Türkiye'de rastlanilmaz.