bugün

Sözlüğümüze renk getirmesini umduğum genç yazarımız. Kendisine hoş geldin diyor, troller'e fazla kafayı takmamasını öneriyoruz.*
hoş gelmiş, gelir gelmez etkileyici entryler girmiş yazar.
ufak çaplı ülkeyi kurtardık kendisiyle.
hoş sohbet, bol birikimli bir yazar.
hatta şu sözlükteki çoğu yazardan daha birikimli.
buraların boş kalması acaba yanlış yerde miyim diye sorgulattı aslında.

neyse neyse, değerini biliniz bu adamın.

not : azcık bronzlaşmak iyidir be müdür.
edüt : adam yeni gelmiş meğer, ondan boşmuş buralar.

edit : şimdi o da herkes gibi, bir yazar.
dün bir entryim üzerine bir mesaj attı.biraz sohbet ettik.
birikimli pratik zeka bir arkadaş.umarım bazen benim bile ''aman n'olacak'' deyip goy goy yaptığım şu sözlükte
kaliteli yazılarıyla kendisini okutur.
Karşısındakinin sırf temiz sayfasını gören temiz kalpli yazar arkadaşımız.

Bu akşam bana inanılmaz yardımı olmuştur, allahta ona dara düştümü yardım edenlerini eksik etmesin.
Çok bilgili ateist. Dincilerin bilmediği konuları şak diye yüzlerine vuruyor.
güzel huylu, temiz yüzlü, duyarlı bir yazar. iyi yazmalar efendim.
Entrylerimi açık oylayan yazar .
bakış açını değiştir diyen lanet patronum geldi aklıma. güzel açılardan bakmayı becerebiliyor kendisi.
hoş gelen arkadaşımızdır. başarılar diler teflon.
Sözlükte Lenin menin ayakları çekse de aslında ortaköydeki anafen dersanesinde abilik yapan ve asil ismi Muhammed enis olan sevimli bir abi. Bos zamanlarında dershanenin kayıt bilgisayarından sözlüğe girip cilginliklar yapıyor. Maklubesi ve kolormatik gözlüğü meşhurdur. Sanmıyorum ama hayatta başarılar.
yine dertleşmeye boğdum adamı, her biri, herhangi bir 11.nesil yazarın "en uzun entrysi"nden daha uzun olabilecek
mesajlarla savaştırıyorum kendisini. farkında değil alabileceğim kararda ne kadar pay sahibi olacağının, farkında olduğu şey
karar almaya çalıştığım şeyin benim için ne kadar önemli olduğu. alacağım karar sonucunda, ya en büyük mutluluğuma,
yada boktan hayatıma devam etmeme neden olacak bir insan. sözleri benim için altın değerinde, değerli insan, ulu efendimiz.

kaynak: götüm.
not: gs
öptüm bye.
Yazdığı felsefi kitabı olan yazar.
dün kendisiyle özel mesajdan ufak çaplı bir röportaj yaptık.

neslinin en iyisi.
sözlükteki aklı başında, vicdanlı, iyi yürekli, bilgili ve basiretli bir kaç yazardan biridir kendisi...
Beni hicivleyen Dahi yazar. Eyvallah yazar.
Sözlüğe yeni gelmiş ve değerli entryleriyle sözlüğe renk katacak mütevazı bir yazar.
yeni ateist olmuş ergenden fazlasıdır.şu sözlükteki şakirt nüfusunun toplamı kadar zekidir.
takmamasını umuyorum çoluk çocuğu.
yeni ateist olmuş ergen felan değildir... işin özünü bilip araştırmış dinlerin ve tanrının yalan olduğunu görmüş, sonra ateist olduğunu beyan etmiştir... yani greawraimcalhawi ten bunu beklerim ben... bütün şakirtleri, ak trolleri, dincileri topla greawraimcalhawi in bir entrysi kadar değeri olmaz asla... had bakalım başarılar dostum sana greawraimcalhawi...
Saygıyı hak eden iyi bir yazar. Bazen çok derin entryler giriyor şaşırıyorum ki bazı insanların o entryi okuduğunda anlayabileceğini sanmiyorum. bu yüzden kimseyi kafasına takmasın. Seviye belli.
eski bir kankimdir kendisi, tesadüfen sözlükte karşılaştık. zeki çocuktur, naif kırılgan biridir, o yüzden pek sert konuşmaz. ama adamın dibidir.
kendini tanımam ama bikaç yazısı okumuştum geçen bişiyler bildiği aşikar. uykusuz halimle okudum o yüzden pek de hatırlamıyorum bi ara bakıcam tekrar.
Sike surulmeyecek akli olanlarin gelip bela okuduklari bilgin yazar.
Lafi gedigine kibarca oturtur, laf icerde kalinlasir büyür acitir.
O aciyla belalar okunur ama giren laf çıkmaz oyle ayik ol.
Hasie burdan.
iyi ve güzel olan her şeyi paçasından aşağıya çekmeye çalışan birileri kötülemiş yine.
buna freud aktarım diyor, ben ise gerizekalılık diyorum.

şovenist davranan pragmatist köleleri takmasın.sürrealist gösterilen bu dünyanın realist yönlerini açıklamaya devam etsin.
az biraz narsist biraz da megolaman olsun.bu eleştirilere cevap vermesin.
değmediğini görecektir.
seri artılayan melektir kendisi. *