1. 1.
  sokakta bulmuş yavru kediyi acıyıp sıcak bir yuva vermiştir. çok da yadırganmaması gerekir.
  2 ... tankernejla
 2. 2.
  hayvansever erkektir. yalnızdır, yalnızlığını hayvanlarla gideriyordur.
  3 -1 ... nohci
 3. 3.
  Hayvan sever , iyi kalpli birisidir.inci sözlük gibi ortamlarda böyle bir erkek ibne olarak tabir edilir fakat bu yanlıs bir düşüncedir.
  1 ... onurb
 4. 4.
  normal karbonhidratla beslenen erkektir. tuvalete filan gider, maç seyreder, arada "vay vay vay, çantaya bak" der (lan, kabul edin, diyoruz işte hepimiz, yok öyle "ben cinsel meta olarak görmüyorum" ayağı). kedileri seviyordur adam. ha özel olarak birine ilgisi varsa evine alır besler. tekir alıp beslemiştir mesela. ama o tekirin en fırlama hayvan olduğu gerçeğini unutmuştur. artık kapının önünde besler, daha iyi bir ilişkidir hem hayvan hem insan tarafı için. soğuksa buyrun gelsin tabi içeri, ama nah girer akvaryumlu odaya bi daha, o hayvan onun yaşama hakkı var da, balıklar peluştan mı yapılıyor kardeşim.

  ha kedi besleyen "insan"dır özü, kadın erkek diye ayırınca, sanki bunu yapan erkeklerin cinsel eğilimleri, nasıl diyim "aman bi seksüel bi seksüel ki sorma" derler ya, oymuş gibi algılanıyor. ya da biraz daha feminen bir tip olarak lanse edilmeye çalışılıyor, bazen buna dair belirtiler olsa da genele yaymak imkansız. bi de ulan, kedi veya diğer bi hayvan beslenir sevilirken herhngi bir cinsel organ kullanılmıyor ki, nerden çıkıyor bu kedi-cinsellik ilişkisi bilinmiyor.

  not: cinsel karakterleri heteroseksüellikten farklı olan kişiler de bizim insanımızdır, saygımız vardır, yanlış anlaşılmasın, homofobik değiliz de, o şekilde de tanınmak istemem lan açıkçası. "tekir gel evladım maman burda" diye eğilince bazılarına mastürbasyon malzemesi olabileceğim aklıma geldi şimdi irkildim.
  4 -1 ... kel sarman
 5. 5.
  evlenebileceğim vicdanlı erkektir.
  3 ... cileksultan
 6. 6.
  evinin önüne su ve bir tas yemek koyan erkektir benimdir üstelik ve herkese de ricamdır lütfen siz de yapın hayvanlar açlıktan ölmesinler.
  ... high notion
 7. 7.
  asla gey değildir. onu baştan şaapalım da.
  1 -1 ... the adamin biri
 8. 7.
  içindeki gizli kızı ortaya çıkaran cinstir.
  -1 ... doctorcivillian
 9. 8.
  çok iyi bir erkektir, ben de besliyorum.

  not: kedilere ilgi duyan güzel kıslar eklesin.

  edit: sadece şakaydı.
  1 ... hammet
 10. 9.
  yakışıklıdır.
  ... teflon