bugün

entry'ler (89)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

jabberwocky ft. wildstars - photomaton

caramelli latte vs mocha

tercihe gore degisebilecek durumdur ama suanlik en iyisi mocha.

günün şarkısı

adam lambert - ghost town.

saf ayağına yatan kız

istediği ayağına yatabilir sonuçta saf ya da akıllı ayağı ne farkeder ki ikiside ayak saf olanına yatası gelmiş sadece.

tesettür bir insanlık suçudur

işte ülkemizin neden gelişememisinin sebebini açıkca anlatmışsın seni tebrik ediyorum birde bu insanların olduğu ülkede özgürlük bekliyoruz kardeşim insanları örtülü örtüsüz diye yargılamaktan zevk mi alıyorsunuz sizene herkesin kendi hayatı kimi ne ilgilendirir isteyen ateist olur isteyen dindar.

neden sevgilim yok

Güvenilmezim, tek insana sadık kalmayı beceremem, yaptığım hataları yalanlarla kapamaya çalışırım, ihanet ederim.

kadin neden kapanir

Kadının örtünmesi bir emirdir kuranda da yazar.Aksinin söylenmemesi gereken durumdur herkesin kendi kararı kendi görüşü saygılı olunmak gerekir.

erkeğin nefsi zayıf o yüzden kadın kapanmalı

Böyle bir söylemde bulunan kişi yobaz olduğundan kadın kapansa dahi uçkurundan dolayı kapalı bir bayan hakkında bile değişik fantaziler düşünebilir.

taksime çıkmaktan vazgeçip otobüsüme çıkmak

prostestoyu bırakıp taksime çıkmaktan vazgeçip tercih değiştirme durumu.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

Bazı hatalar bedeli ne olursa olsun tekrar yapılmaya değer ve sonsuz bir hayata değilde sonsuz hataya kapıyı açarım.

kel erkek görünce gelen öpme isteği

Gelecekleri çok parlak olduğu için banada çekici gelirler.

kilo almak isteyen insan

Kilo vermekten daha zor olan durumdur. Yıllardır sürekli yeni alternatifler aramanıza rağmen yine olumsuz sonuçlanır.Sanki herkeste 1 barsak bizde 10 barsak var.

küçük memelilerin kendine kadın demesi

küçük penislilerin kendine adam demesiyle çelişir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

esma er - hayır.

nerdesin aşkıma alternatif şarkılar

ebru gündeş - araftayım.

ben bu yazıyı sana yazdım

Sana yaptığım iyiliklerin, fedakarlıkların haddi hesabı yok. Tüm bunlara karşılık koca bir hiç. Elbette bunları söylemek istemezdim, karşılıklı da yapmadım fakat sen en ufağından,en büyüğüne hiç birisini haketmiyormuşsun.insanların duygularıyla kendini tatmin etmeye çalıştın ama herşey karşılığını elbet bulacak.Hep sana tutsak olarak kalmak tüm hayalleri bırakıp gitmekten daha zor.Her ne kadar ilerdeki yollar umutlu gibi gözüksede öncesi hep karanlık olarak kalacak.Yinede o zaman yaptığım, yaşadığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım ama sadece geride cevaplanmamış sorular vardı eksik kalan tıpkı benim kaldığım gibi

ağza en güzel oturan ingilizce kelimeler

Candy shop...

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

Günde 3 4 paket sigara çok iyi gelir hatta birkaç yıl sonra kilolar dahil bedeninizinde yok olabileceğini tespit edebilirsiniz.

asla evlenmem denilen kişiler

(bkz: bülent ersoy)

aşk ın zararları

Beyinde kalıcı hasar yapabilir.