bugün

Yazarların benden sonra Dünya'da ki son insan bile olsa evlenmem dedikleri kişilerdir.
asla asla dememek gerektiğini bilmeyen yazar kişisidir.
(bkz: adnan oktar)
(bkz: sinan akçıl)
Asla dile gelmemesi gereken isimlerdir. Neyi yapmam dersen onu yapıyorsun çünkü. Mazallah baş göz edilmekte var işin ucunda.
(bkz: amman ha)
beyoncé.
büyük konuşayım ki başıma gelsin. *
semra kaynana.
Benim için, dışındaki güzelliği içine yansımamış kişilerdir
''evlenmek'' kelime anlamını öğrenildikten sonra basına asla kelimesini istemeden getiren kişilerdir.
ayça_22.
(bkz: justin bieber)
(bkz: bülent ersoy)
ırkçılar
ırkçılar
ırkçılar.
Kürt
arap
yahudi
pis
havalı
egoist
sulugöz
Bir yerlerini açma merakı olanlar.
büyük lokma yiyin büyük söz söylemeyin gün gelir o sözü size yedirirler. sonra ah vah para etmez.
Asla dediğim her şey başıma geldi. Bu yüzden asla onunla evlenmem diyorum * şaka bir yana egolu birisiyle asla evlenmem, siz de evlenmeyin.
kıvanç tatlıtuğ.
Aşırı sinirli bir erkek. *
aptal türk dizileri(bazıları iyi bazıları aptal değil genelleme yapıyorum; hepsi aptal), esra erol ve türevlerini izleyen her kimseyle güzellik, endam, hamaratlık, zenginlik vb. özelliklerin hepsine sahip olsa dahi bakmıyorum, allah korusun kapıdan dışarı.

zaten bunları izliyorsa muhtemelen zaka seviyesi orta ve altı, vizyonsuz, dünya görüşü olmayan, kıskanç, cadaloz ve asla bilim-teknoloji(instagarama şöyle bi özellik gelmiş ooo, aa yeni bi telefon çıkmış kamerası mökemmeeeelll diyen tiplerin kastettiği teknolojiden değil)-dünya düzeni-felsefe konuşamayacak tiplerdir. dolayısıyla go home yankeee .
Psikolojik sorunları olan bir manyakla arkadaş bile olmam. Allah korusun.
Erkek gibi konuşan kızlar.
kendim. kim benimle evlenmek istesin ki?
Güzel bakmayan biriyle. Bu cümle nasıl anlatılır bilmem ama bir bakış var masum ve temiz sana değer veriyorum der gibi o bakışı hissedemediğim bir kadından soğuyorum ben.
Olgun olmayan, kasıntı ve gözü sürekli dışarıda olan kişiler.
Valla öyle bi evlenirsiniz ki. Büyük konuşmayın.