bugün

Pis beyinlerin hadim edilmesi gerektigini bir daha düşündürür.
"Aç o zaman anani bacini millet doya doya baksın" diye cevap verilmesi gereken zirvalik.
Nerede bos beleş insan , nerede her boku bildiğini sanan ama bi malafattan haberi olmayan yazar hepsinin toplandığı başlıktır.

Bakın size bu önyargıyı bu nefreti kim veriyor? Nedir muslumlerden alıp veremediğini oğlu..Kafan basmiyorsa uslum olma.Bak hem akli sağlığı olmayanlar muhaf bizde sikintinizda olmaz.Yemin ederim 10 başlıktır açıklamaya çalışıyorum ama anlamamak için diretiyorlar.
bir bakıma doğru olan önerme.

sokakta o kadar çok orospu çocuğu varki, yanından geçtiği her kadının bir yerlerine bakarak, 2 gitgelde boşaldığı sikini sıvazlıyor.

bunları temizleyebilirsek bu önermeyi çürütmüş oluruz.

(bkz: hadi inşallah)
Böyle bir söylemde bulunan kişi yobaz olduğundan kadın kapansa dahi uçkurundan dolayı kapalı bir bayan hakkında bile değişik fantaziler düşünebilir.
Ver hırsıza idam bak bakalım bir daha yapıyor mu? Eğer bir müslüman yanacağını bildiği halde -asılacağını bilen hırsız gibi- bakmaya devam ediyorsa o onun cezasıdır. Fakat bu durumda kadın kapanmak zorunda değildir. Yani kısıtlanan şey kadın olmamalıdır. Sen istersen kapını açık bırak istersen kilitle o sana kalmış. Ama hırsız girerse öleceğini bilmeli. Çünkü hırsız açık kapıdanda kilitli kapıdanda girebilir.
Hırsız ve erkeği bir tutan olmuş ne komik.
Köpekler de en başta her yere yapıyor dışkısını, ardından en zor eğitilen en aptal köpek bile öğreniypr tuvalet eğitimini.
Bir erkeğin nefsine sahip olması bu kadar güç olmamalı, sadece erkek ve bu konu üzerinde durmuyorum bir insanın nefsine sahip olması bu kadar güç olmamalı.
erkeğin zihniyeti değişmediği sürece birşey değişmeyeceği gerçeğidir. ne zamanki çoçukken yetişen erkeğin zihniyeti değişirse o zaman kadının kapanması ve açık gezmesi sorun olmaktan çıkar.
tamamen yanlış söylem.

erkeğin nefsi ile kadının nefsi arasında bir fark yoktur. farkı oluşturan kişinin bizzat kendisidir. daha iyi anlaşılması için kişinin ahlakı, edebi, hali, tavrı, hareketleri, akli ve kalbi düşünceleridir. burası iyi anlaşılmalı. suçu nefse atmak kolay. nefsin bir sahibi/sahibesi var. nefis kişiden bağımsız değildir. pekala bir kadın bir erkekten daha şehvani olabilir. bunun tersi de mümkündür. bunun bir standardı yoktur. veya cinslerden birisinin üzerine yıkılması söz konusu değildir. her zaman derim kimse kimseyi kandırmasın diye.

kadın allah'dan çekindiği için kapanmalı.
kadın onu yaratandan koktuğu için kapanmalı.
kadın rabbine duyduğu saygı ve sevgisinden dolayı kapanmalı.
kadın sırf hak olanın emri olduğu için kapanmalı.
kadın yarın hesap gününde yaratıcısının karşısında utancından yüzünü saklamaması için kapanmalı.

bunun ötesi berisi yok.
Kadın kendi iradesi ile istemediği sürece kapanmamalı, ne aile, ne allah, ilk önce bir kadın neden kapanır bunu sormak lazım sorgulamadan kapanan kadın çok fazla sırf kitapta yazıyor diye kapanması ne kadar doğru. Bir kere inandığınız yaratıcı bir kadının kapanmasını kendi için neden istesin, ya da onun için niye istesin, kapanmanın işe yaramadığını en iyi Müslüman ülkelerdeki tecavüz oranlarıdır açıklıyor. Yıl olmuş 2015 bizde hala orta çağ muhabbeti dönüyor.
erkeğin nefsi zayıf kadın kapansın. erkeğin nefsi zayıf kadın eşini evine bağlamalı vs vs.

ancak şu var ki; erkeğin nefsi zayıf olduğu için zina erkeklere daha az haram değil. bunu düşünüp kendilerine çeki düzen vermek akıllarına gelmiyor da kadın çaba göstersin istiyorlar.

bak canım bak güzelim; demek istemezdim ama bu memlekette tesettürlü kadın fantezisi olan insan var. kadın kapandı ama bu '' zayıf olan erkek nefsinin'' bi sonu yok.

kadının kapanmasıyla da hiçbir derdim yok. nasıl rahat hissediyorsa bir insan öyle yaşamalı. ve islam dininde ''ziynet yerlerini, avret yenrlerini kapatma'' diye bi kural olmasaydı af buyurun ama ortalıkta özgürlük diye don külot gezen de olurdu ki bu özgürlük değil. toplum içinde birlikte yaşamanın kuralları var. ve erkekler kendilerini terbiye ettikten sonra kadınların özellikle erkekleri dürtmesi de art niyettir. ama tekrar ediyorum ''erkek kendi nefsini terbiye ettikten sonra'', bi dekolte görünce ikinciye bakmamayı düşünüp kendini durdurabildikten sonra.
dünyadki tecavüz oranlarınını gösteren bir harita.
http://i.imgur.com/FNexYPD.jpg?1
mevzu kadının kapanması değil ,mevzu kadının doyuma ulaşılacak nesne olarak gören zihniyetin yok olması meselesidir.
(bkz: damacanaya dantelli òrtù örten anne). zihniyeti degistirmek önemli .
islamla alakası olmayan ama peygamberden sonra bedevi arapların islam adına yaptığıdır. allah kadının eli yüzü açık olacak derken onu da kapatacaksın erkek tahrik oluyo diyen hocalar var. adam açıkca allahın peygamberin emrinin üzerine emir veriyo bir kişide demiyoki aga sen kimsinde yasak koyuyosun. neyse uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. kaslı erkekler kadınları tahrik ediyor. spora giden erkeklerde kapatacak heryerini diyen hoca yok dimi? kadın hakkında kendinde emir verme yetkisi gören asalak beyanıdır.
Erkeğin nefsi zayıf falan değil baya baya nefsine kendine hakim adamlar var. Açık kapalı olmamiz onlara bağlı değil.isteyen uryan gezer isteyen haliyi sırtına atar öyle gezer.
Kapanana da acik gezene de saygi duyarim. Lakin arada kalmis olanlara dayanamiyorum. Basini kapatip baska yerlerini aciyorsan ve her turlu ahlaksizligi yapiyorsan, onun da bir anlami yok. Kapanma sebebi bence erkegin nefsinin zayif olmasi degil, ne amacla bakildigina bagli.