bugün

entry'ler (64)

19 kasım 2011 valencia cf real madrid maçı

içeriden gelen sürekli gol seslerinden şu an oynanmakta olduğunu tahmin ettiğim maç. evde yine iddaa oynanmış belli de neye oynanmış kestiremiyorum.

how i met your mother

her bölümünde artık bu sefer bayar dediğimiz ama sezon ilerledikçe daha da keyiflenen dizi. ya da bana öyle geliyor bilemiyorum.

kalp kırılsa da sever

kalbi kimin kırdığına ve ne kadar kırdığına göre değişen olgu.

sabah olup uyanınca sevinmeyen insan

sevinen insanı anlamayan insandır. bi insan sabah uyanınca niye sevinir ki... hele de kötü bi ayrılık yaşadıysa...

olkan serdar yıldız

(bkz: zaytung)

beyaz show

vay be ben de beyaz show skeçlerini sevmeye başladım ben de mi tuhaflık var diyordum. meğerse olkan serdar yıldız'ın sanatını icra ettiği showmus...pes ya yeteneğini harcadığı yere bak. ne işin var hakkkaten senin orda demek istediğim adam. zaytung ve onu beyaz show'la o kadar bağdaştıramamışım ki adamı izleyip de anlamadım o olduğunu. elamın biri onu taklit ediyor, yok ya o değildir diyordum. sen hem sanal alemde nickle kral ol(kayser belki bişey ifade eder...), öbür alemde talk show tiyatro sinema yap, zaytung da yaz oyna, sonra da git beyaz show'da takıl. hayır illa bi yere gitceksen senin yerin okan be okan. seni izlerken katılmam beyaz show'da olduğun gerçeğini değiştirmiyor. yine de beyaz show'u zaytung hatırına izliycem be.

ilk kimlen yattın diye soran kız

belki de kendisine öyle bi soru sorulduğundan soran kızdır.

yalnız olduğunu hatırlatan şeyler

sessizliği dinlemek. bundan daha ağırı olmaz herhalde.

özür dilemek

öncesinde pişmanlık gerektiren eylem. hem pişman olacaksınız hem de pişmanlığınızı karşı tarafa söyleyeceksiniz. üstelik bundan da rahatsız olmayacaksınız.zor iş kısacası.

hayko cepkin

bu adam nereye çıkarsa çıksın kendini izletiyor. doğallığını ve samimeyetini geçtim, adam konuşurken bile kendini dinletiyor.

en iyi arkadaşın en iyi arkadaşı olmamak

hayalkırıklığıdır. ki hayatın yüzde 90'ını kapsayan şey değil midir...

disko kralı

bu geceki program sağlam başlamıştır. ya da okan'ı sevdiğimizden bize mi öyle geliyor bilemedim.

the twilight saga breaking dawn

gösterim gününü iple çektiğim film. tanım biraz basit oldu ama, hakkaten de tam da böyle hissediyor insan.

sevgilisine korkak diyen kız

sevgilisini gaza getirmeye çalışan kızdır. yapmasın etmesin bazen sonuçları kötü olabiliyor.

yas ilerledikce dost edinmenin zorlasmasi

yaşlandıkça insanların ne mal olduğunuzu daha iyi öğrenmenizden kaynaklanır.

sevgilinin cep telefonunu karıştırmak

yakalanmadığın sürece sorun olmayan şey. yakalanırsanız da üstte çıkın.

tuvalette bulmaca çözen kız

terbiyesizlik yapan kızdır. diğer biçok şey gibi tuvalette bulmaca çözmek de erkeklerin işi ya, kız yaparsa olmaz.

sözlük yazarlarının itirafları

bazı insanlardan nefret ediyorum. cidden çok ama. boğacak kadar.

geniş aile

bitmesiyle insanda garip bi hüzün bırakan dizi. hiç bitmeyecek gibi geliyordu sanki. hayır zaman zaman izlemese de insan, varlığını bilmek mutlu ediyordu. itiraf edelim, hepimiz son zamanlarda ihmal eder olmuştuk.

sözlük yazarlarının sakinleşmek için yaptığı işler

(bkz: badana yapmak)

biraz garip gelecek ama evet.