bugün

Sucuk kizartip yemek.
saç tellerini saymaya çalışmak. valla işe yarıyor.
son ses müzik ve bi kaç şişe bira.. *
sessiz bir yerde sessiz sessiz oturmak.
(bkz: mastürbasyon)
dışarı çıkıp deli gibi koşmak iyi gelir. yolu kaybetmemek gerekir.
Yalnızken -ki'si bol cümleler kurarar kendimle sesli konuşmak:

'' Lan oğlum niye öyle uğraşıyorsun ki bırak. ''
'' bokunda boncuk buldun sanki boşver''
'' çok bişey farkedecek mınaki ''
david gilmour ya da birsen tezer dinlemek.
öncesinde kızmak diyebilirdim ama lakinki çok sikik bi entridir bana göre, o yüzden diablo 2 açıp bütün stresini maustan atmak.
arp çalmak.
sevdiğim bir sarkıyı aklımdan gecirmek ve onu mırıldanmak. işe yaramıyorsa kulaklıtan bizzat dinlemek ve bir sigara yakmak.
kağıt yırtmak. ben bu anketi yanıtlamıştım gibime geliyor ama neyse.
evet, kağıt yırtmak. özellikle gazete kağıdını boyuna boyuna yırtın, acele etmeden, yavaş yavaş yırtın. o anki sesi seviyorum, sakinleşiyorum. duruluyorum.
sinirden titreyen elini cebine atıp kapşonu çekip hızlı hızlı yürümek. kimsenin size çarpmaması gerekir aksi takdirde adam öldürerek rahatlamış olursunuz.
sözlükte yazmak.
(bkz: badana yapmak)

biraz garip gelecek ama evet.
camı açıp soğuk bir tokat yedinmi kendine gelirsin.
duş almak.
küfür etmek.
dışarı çıkıp kalabalıklar arasına karışmak. alışveriş merkezleri hariç heykel, altıparmak gibi yerlerde yalnız başıma dolaşınca özellikle de hava yağmurluysa tam olarak iç huzuruma kavuşuyorum canlarım. ama zafere girdim mi tüm huzurum dağılıyor zira içerinin kasvetli boğucu havası alışveriş çılgınlığımı bastırıyor.*
yalnız kalmam lazım,bir aynaya bir de içimdeki sese ihtiyacım olur,biri o anda bana yol göstermeye kalkarsa onun da yolunu değiştiririm o yüzden kesinlikle yalnızlık lazım.
kendi sesini unutana dek susmak.
gidip sinirlendiren kişiye patlamak.mümkün değilse içinden ya da yüzünü çevirip göt demek.
arabayla gezip,başka hayatları izlemek.
kağıdı alıp saçma da olsa birşeyler karalamak.
Haberler23 Elazığ’a özel haberler sunan bir yerel haber sitesidir. Amacımız bölgesel gelişmeleri , etkinlikleri ve önemli haberleri tarafsız ve güvenilir bir şekilde okurlarımıza ulaştırmaktadır. Daha detaylı bilgi ve haberler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.haberler23.com
++++++++++++++++++++++++++
Elektronik Sigara https://www.elektroniksigaravip3.com.tr VIP 3, elektronik sigara tutkunları için tasarlanmış, kaliteli ve çeşitli ürünleriyle öne çıkan bir adres. En yeni teknolojiyi ve şık tasarımı bir araya getirerek, elektronik sigara deneyiminizi üst seviyeye taşıyoruz.