entry'ler (61)

istanbul

güzel bir kadının bakmakla eskitemediği şehir.

türkiye de şeriat olsa

boku yerdik.

ttnet

1 aylık faturasının 95 lira olduğu kurum.

tv 8

tv 8, acun nedeniyle 140 kişinin aynı anda işten çıkartılması ve haftanın 7 günü acunun nursuz yüzünü görmek zorunda kalacağımız bir kanal artıkın.

catarina migliorini

hala bakire olduğunu ve kendini tekrar satışa çıkarttığını açıkladı hedefi 1 ya da 1.5 milyon imiş..

tecavüzcüsünün sırtını tırnaklayan kız

yalnızca çiziğe bakarak kanıt tabii ki olmaz. ama bu işyerinin kamera kayıtları vardır. bu çocuk odaya kaçta girdi, ne kadar kaldı, nasıl bir halde dışarı çıktılar. ayrıca dna'ya da bakılması gerekiyor amma ve lakin bu çocuk gazete sahibinin oğlu olduğuna göre ohooooo. olay kapanmış, üzerine su içilmiştir bile.

bakirelik sizce önemli mi

bakir bir erkek nasıl ki ne yapacağını bilmiyordur aynı şekilde bakire bir kız da ne yapacağını bilmez. erkek tecrübe kazanabiliyorsa, kadın da tecrübe kazanabilir. çünkü erkek yatakta iyi performans bekler. karşılıklı iyi sevişsinler gerisi boş.

oynadiklari farkli rollerle sasirtan oyuncular

uğur yücel.

kız kardeşine tecavüz eden imam

tecavüz etmekle kalmayıp iki kişiden de para alarak kızı pazarlayan çükü kesilesice insan türü.

lise anıları

coğrafya hocasının sinirden krize girip 2 ders azarladığı sınıfa "Sizin göreviniz sessiz durmak" demek yerine "Sizin göreviniz sexsi durmak" demesi. ve bütün fiyakasının sönmesi.

kadınların çalışmasının yasaklanması

madem ki kadın çalışamaz o zaman net olarak şu da taslak olarak hazırlansın ve meclise sunulsun, kadın sevişemez arkadaşım...bütün kadınlar sevişmeyi reddetse...neyse. düşünemiyorum.

bir erkeğin kız lisesinde okuması

bence erkek için çok zevkli olar.

edip cansever

Bizim o duvarlık tabaklar durmadan uzağa götürüyor evimizi
Daha aldığım gün bildim maydanoz olacak üstündekileri
Maydonoz olacak, maydanoz olacak, maydanoz olacak
iyi ama, niye sevmeli her önüne geleni
Herkesin, herkese, herkesi
Daha dün yepyeni bir son koydumdu şiire
Aldı, yepyeni bir kalabalığı getirdi
Ama iyi yaptım öyle mi değil mi?

şiir

bir kurdun gövdesini bağladığım
bu ağacın altında
belki de geç kaldımdı
öpmek için
şu dağın kafası kadar ıslak dudaklarını
kaç sözü biledim de işledim ben bu cinayetleri
seni anlatabilmek için sana....

tezer özlü

türk edebiyatının prensesi.

berkin elvan

gerçek teröristlerin kendi pisliklerini örtmek için terörist ismini verdikleri, adını söyleyen her 3 kişiden 2sinin gözaltına alındığı, gözünü açması için 151 gündür ailesinin başucundan hiç ayrılmadığı, eğer uyanmazsa bir daha asla ekmek almaya çıkamayacak olan güzel, küçük, masum çocuk. artık uyan.

hoşlanılan kızı beş zenciyle eve girerken görmek

kızın büyük sevdiğinin göstergesidir. kızdan hoşlanan kişi duruma göre şanslı ya da şanssız olabilir.

ben bu yazıyı anneanneme yazdım

gadanı alırım yollarına varırım.

babası ile rakı içen üniversiteli kız

artık üniversiteden liseye inen davranış biçimi.

birsen tezer

birkaç sene öncesine kadar birçok kişinin bilmediği Cihan ve onu takip eden ikinci Cihan albümleriyle liste sıralarında birinciliği alan ve türkiye de caz sese dair en önemli kadındır. Mükemmeldir, güzeldir, sesiyle evlenilebilir. ilhan Şeşen, Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, Hüsnü Arkan gibi türk müziğinin önemli isimleriyle çalışır. Bir konserinde "Ortaçgil benim aşkım, Ortaçgilin şarkıları benim aşkımdır" demişti. Sus Pus, istanbul, Çalsana Kapımı, Aşk Üzerine Söylenmemiş her şey. Ama en güzeli Hüsnü Arkan'la olan düeti (ki tanınmasında payı büyüktür) Hoşgeldin şarkısıdır. Telefonunuzun alarm sesi yaparsanız gününüz kötü geçmez.