bugün

görevinin oluşturduğu baskı sebebiyle yaptığını iddia eden abidir. ayrıca kendisinden 3 yaş küçük erkek kardeşi de tecavüz etmiş. kız hamile kalıp kürtaj bile olmuş. yazarken bile içim kalktı amk! nasıl bir orospu çocuğu türüsünüz lan siz! 2 erkek kardeş bir olup tecavüz ettikleri yetmiyormuş gibi bir de para karşılığı satmışlar. ayrıca kız ablasına anlatmış afedersiniz o orospu da ses etme yoksa abimin imam maaşını keserler demiş...vay vay vay...ulan sizin var ya yatacak yeriniz yok...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25165499.asp
--spoiler--
KARS’ın bir köyünde imam 28 yaşındaki A.B. ve 25 yaşındaki M.B., Erzurum’un Yakutile ilçesi’nde oturan kız kardeşleri 21 yaşındaki H.B.’ye tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı. iki kardeşe para vererek genç kızla ilişkiye giren iki kişi daha cezaevine gönderildi. imam A.B., görevinin oluşturduğu baskıdan dolayı bu olayı gerçekleştirdiğini iddia etti.

Yakutiye’de oturan H.B., polise başvurarak iki ağabeyinin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Annesini 7 yıl, babasını 1 yıl önce kaybettiğini belirten H.B., birlikte yaşadığı ağabeyi M.B.’nin geçen cuma günü kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Diyanet işleri kadrosunda imam olan ağabeyi A.B.’nin de önceleri defalarca tecavüzüne uğradığını iddia eden H.B., şöyle dedi:

"HAMiLE KALDIM"

"ilk tecavüz olayını ablam R.’ye anlattım. Kimseye söylemememi aksi halde ağabeyimin işinden olacağını söyledi. Ağabeyimin tecavüzünden hamile kaldım, Ankara’ya götürdü kürtaj oldum. Daha sonra da küçük ağabeyim M.B., tecavüz etti. Ayrıca N.Ç. ve E.P.’nin de tecavüzüne uğradım."
"SUÇLAMALARI KABUL ETTi"

Şikayet üzerine yakalanan ve sevk edildiği 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’nde 2.5 yıldan bu yana eşinden ayrı yaşadığını anlatan imam A.B., görevinin oluşturduğu baskıdan dolayı bu olayı gerçekleştirdiğini ileri sürdü. A.B., mahkemede, poliste verdiği ifadeleri ve suçlamaları kabul ettiğini söyledi.

imamın ilişkisini tahmin ettiğine ifadesinde yer veren 3 yaş küçük erkek kardeşi M.B. ise kız kardeşi H.B. ile ilişkisini anlattı. Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesine önceki gün çıkarılan imam A.B. ile kardeşi M.B. ve para karşılığı ilişkiye girdiklerini öne süren 41 yaşındaki N.Ç. ve 53 yaşındaki E.P., ’nitelikli cinsel saldırı’ suçundan tutuklandı.

--spoiler--

edit: genç imam adayı şakirtler rahatsız...
ensest doğunun çok vahim bir yarası ve bu ve benzeri medyaya yansıyanlar olan bitenin yüzde biri bile değil ne yazık ki...

bu herifler sonra kalkıp bizlere din, iman, ahlak dersi vermeye çalışıyor...

not: oha allahın belası nhayvan tecavüz etmekle kalmamış bir de kızı satmış...
oruspu çoçukluğunun meslekle alakası olmadığının , itoğlu itliğin mayaya bağlı olduğunun göstergesidir.
bazı zihniyetlerde böyle şeylerin çok olduğunun kanıtıdır.
ardı arkası kesilmiyor ki arkadaş bu kesimde böyle haberlerin.
görevinin oluşturduğu baskıyı merak ettiğim insanımsı yaratık.
neden bu tür ensest, tecavüz ve taciz haberlerinin hocalardan ve tarikatçilerden çıktığını irdelemek gerekiyor. aslında biraz empati yaparsanız anlayabilirsiniz.
edit: bunu açıklayamayan ve bu yüzden hırs yapanlara selam ederim. sizin uçkurunuzu sikeyim.
kızlı erkekli imam olmanın alametlerindendir. derhal imamların ve imamiyelerin ayrı mekanlarda eğitilmesi zorunluluğu baş göstermiştir.
(bkz: recep başkan hüloggg)
tatlısu müslümanları atlamış hemen. zaten sizin işinize gelen şey doğru gelmeyen yanlış. hadisler de öyle haberler de öyle herşey de öyle oh ne ala. bunlar da mi yalandı.
görsel
yalanlama komitesi toplanmış hemen . kabul etmek istemiyorsunuz lakin anadoluda doğuda bu tarz sapkın ilişkilerden oldukça fazla mevcut . ve kadınlar söyleyemiyorlar çünkü siktiğimin erkek hegemonyası zeytinyağı gibi üste çıkıyor . anadoluda sıkça kullanılan çok yanlış bir tabir var bilirsiniz ; Dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek dolaşmaz diye . işte her bokunuza uydurduğunuz kılıf bu . kadın edebiyle hayır dese bile naz yapıyor diye algılıyor bazı beynini siktiklerim . neyse sakinim . istanbulda hayatını baba parasıyla geçiren , her gün istediği hatunla takılan , hayata sadece kendi mahallesi açısından bakmış götü rahat tuzu kuru yavşaklar tecavüz başlıklarına hatta her hangi bir mağduriyet başlığına yazmasın . bu konuyu kemalizme bağlayan arkadaşlara da ermenilerin sivasta, maraşta kaç tane kızın ırzına geçtiklerini ve bu ülkeyi bu sadistlerden kimin kurtardığını hatırlatmak isterim . siz sayın yavşaklar bugün becerdiğiniz kızı bile o beğenmediğiniz Atatürke borçlusunuz . ister miydiniz ananızı bacınızı kapınıza gelen amerikan askerlerine sessiz sedasız teslim etmek ve olanları izlemek . Irak'da böyle oldu . ve size rahatlık batıyor . ciddi anlamda batıyor . tecavüz eden imamdır , öğretmendir bunun bir önemi yok , önemli olan kadınlara da insan gibi davranmayı başarabilmek . ama ilk kafadaki örümcekler arınacak .

edit : ulan bak unuttum , siz sevgili dindar laiklik düşmanları , amerikan askerleri ıraklı kızlara sırayla tecavüz ederken cumalarda dua ediyordunuz allah onlara güç kuvvet versin diye diy mi ? dualarınız kabul olmuştur büyük ihtimal .
bunu yapan imam or*spu çocuğudur. ama bu haberi görüp de "işte tüm imamlar böyle" diyen insan, o imam kadar olmasa da azıcık ucundan or*spu çocuğudur. tabi onların böyle düşünmesinde haber yazısının etkisi de büyüktür. onu o üslupla yazan da... neyse. * *
(bkz: orospu çocuğu)
niyeyse her türlü pislik bunlarda var zaten.

yine abiler decejted.
düşün senize o kızın yerinde olduğunuzu hayat nekadar acı verici olurdu. memleketin haline yazık be insanlık ölmüş bitmiş insanın kanını donduruyorlar.
Derisini Soyup Tuz Basıcaksın Üstüne Ateşe Atıcan.
resim olmadığı için habere inanmayanları göstermiştir bizlere.nicelerinin anasını görmeden orospu çocuğu olduğunu görebiliyoruz. görünen köy klavuz istemiyor işte. neyse ananızı siksinler de inanmayın görmedim diye.
bunu imam yapanı allah kahretsin dediğim olaydır. Böylelerini işkenceyle yavaaş yavaş gebertmek lazım. Lan lan sen imamsın imam imam. Bence böyle orospu çocuğu it dölleri medresede yetişseymiş eski zaman usulüyle böyle olacağını zannetmiyorum. Tek sözüm biri öldürsün şunları.
ağzına sıçtığımın imamı. ulan şerefsiz aşkı memnu da bile adam öz olmayan yengesine asıldı diye olay çıktı. bu adamı asacaksın.
karma eğitime karşı olduğunu belirtenlerin eğittiği imamın, daha kendisine sahip çıkamadığının göstergesi olan haberdir.
imam savunmasında görevinin oluşturduğu baskıdan bu olayı gerçekleştirdim demiş. valla sabahtır düşünüyorum. nasıl bir savunmadır bu. görevi nasıl baskı yapıyormuş. bir anlam veremedim. bu savunmaya sokratesin savunması bile şapka çıkartır. en son aklıma freud geldi. bu imam minareyi gördükçe yinede şahlanıyor aman deyip evemi koştu acep. değerli yorumları bekliyorum. ah ah sözlükte bin ikibin psikolog olacaktıda aydınlanacaktık. şimdiden aydınlatıcı yorumlar için teşekkür ediyorum.
sıradan bir vatandaştan daha yüksek cezaya çarptırılmalıdır. kişinin mesleği toplumun güvendiği ve güvenmek isteği bir meslektir, bu meslektekiler veya benzer şekilde yüksek güven duyulan mesleklerin yanlışları daha büyük cezalarla verilmelidir.

meselede dini suçlamakta yanlıştır, bunu dine darbe vurmak için yapıldığını savunmakta.
müslüman ahlakının güzide bir örneğidir.
ensest ilişkiden zevk alan bir sapıktır. bu işi de tek başına değil diğer kardeşiyle birlikte yapmıştır. tecavüze uğrayan kız bu konuyu ablasına açtığında imam abin işini kaybeder deyip mağdur kızı susturmuş. ruh hastalarının oluşturduğu bir ailenin iğrenç hikayesi.
Hangi cemaate yetişip hangi partiye oy vermiş imamdır acaba? Şimdi bu lanet insanlar şeriat diye zırlıyor ya, bu götoşlardan başlayacaksın sik kesmeye. imammış allah belanı versin senin pis yobaz alçak mikrop.
imamlığın arkasına sığınan, muhtemelen fallik dönemde sıkıntı yaşamış sapık kişisidir.
yalan haber. olmuyor dostlar baska deneyin.