bugün

entry'ler (74)

sevilmeyen hitap şekilleri

Ortaam, hacı, aga, ağa. Daha uzar gider. Allahın cezalari lakaplar.
Hocam der geçerim. Eğer fazlasıyla samimi olduğum biriyse üstad derim.

reglemek

Kadınların aylık resetlenmesine verilebilecek yeni isimdir.

genco erkal ile aynı sahneye çıkmak

Bir insanın yaşayabileceği en güzel anlardan biridir.

yürek hoplatan alarm sesleri

Aynur Doğan Keçe Kürdan'dır. Güne halay çekerek başlıyorsunuz. %100 etkilidir. Tavsiye edilir.

oktoberfest 2014 antalya

Aslı Almanya'da düzenlenen, litrelerce biranın içildiği, kilolarca etin yendiği bir etkinlik. Benzeri Antalya'da düzenlenmek istenmiştir ancak iptal edilmiş olan güzel eğlence.

anıtkabir i de yıkarız elhamdülillah

Eger Mustafa Kemal putlaştırılacaksa razıyım. Kahrolsun ulusalcılık.

amelelerin çoğunun kürtlerden oluşması

Fiziksel güçlerinden kaynaklıdır, sizin gibi haram yemek yerine hakkıyla kazandıklarını yemeleridir.

ciddi ciddi bir kürtle arkadaşlık yapmak

Merak ediyorum acaba bu başlığı açan arkadaş saf, köküne kadar Türk mü? Madem Kürtlerl beğenmiyorsun, Laz, Pomak, Çerkes, Roman arkadaşların da olmasın. O beğenmediğin Kürtler sana insanlığı öğretsin. Çanakkale'de sadece Türkler mi savaştı? Ordan Laz geldi, burdan Kürt geldi, şurdan Pomak geldi. insanlığını sikeyim senin.

20 mart 2014 twitter e girişin engellenmesi

imkansızı deneme girişimidir. ülkece sözde kapatılan youtube'a girmişizdir. twitter mı koyacak, merak ediyorum.

erdoğan ın bir kuruş bile fazladan kazanmaması

Herif ülkeyi soydu IMf'ye borç verebilecek duruma geldi, yine de bunu söyleyebilen değişik var aramızda. Al bunu burdan.

abi bu kız sıçıyor olamaz

Olum Adriana Lima bile sıçıyo, daha nolsun?

egemen bağış ın kuran ile dalga geçmesi

Ulan biz ateistler dalga geçsek "inanmıyosan bile saygı duy pezevenk" gibi tepki alırken kendisine tepki gelmemesine şaşıyorum.

beş yıldır aynı cep telefonunu kullanan insan

5 olmadı da 3 senedir kullanıyorum. Nokia C3. Tıkır tıkır da çalışıyor. En son tamir olmayacak duruma gelene kadar kullanırım.

13 temmuz 2014 metallica istanbul konseri

Gidenlerin yarısının bildiği yegane şarkı Unforgiven ve Nothing Else Matters olacak olan bir konserdir. Ergenler sırf hava olsun, fotoğraf atabilsinler diye gideceklerdir.

13 temmuz 2014 metallica istanbul konseri

Gidenlerin yarısının bildiği yegane şarkı Unforgiven ve Nothing Else Matters olacak olan bir konserdir. Ergenler sırf hava olsun, fotoğraf atabilsinler diye gideceklerdir.

18 mart 2014 chelsea gs maçı skor tahminleri

1-0 olsun, bizim olsun.

sigaranın iştah kapatma özelliği

Bu özelliği yüzünden sınav haftaları gece ders çalışırken sigara içmekten 3 4 kilo verdiğim olur.

şaka maka hiç kitap okumayan insan

O nasıl insandir? Bukowski'yi, Hayyam'i, Aytmatov'u okumamış; Zagor'un çizgi romanıyla eğlenmemiştir. Alın bunu buradan.

en yakındaki kitabın yazarı

Cengiz Aytmatov- Gün olur asra bedel. Hemen dibimde 2 haftadır başlanmayı bekliyor ama hala bir hareketlilik yok.

iskandinav kızları insansa türk kızı nedir

Olm öyle demeyin, size yarım saatte iskandinav kızlarından daha güzel 30 tane kız getiririm Taksim'e.