bugün

olmayan durumdur, boşuna sırf bu yüzden sigaraya başlamayın.
lanet olsun valla ne iştah bırakıyo nede ağızda tat valla külliyen zarar.
Benim bünyemdede bu etkiyi yaratmakta fakat herkeste yapmıyor. Yemek yememeniz gereken bir zamanda işe yarar sadece onun dışında full zarar.
çok sigara içtikten sonra, birşeyler yemek ve mideden gelen yanlış yapıyorsun sinyallerini bastırmaya çalışmakda olabilir.sigara hiçbir zaman bende tokluk hissi uyandırmadı ne yazık.
kişiden kişiye göre değişen durumdur. normalde öğünleri geçiştiren bir insansa sırf sigara içmek için oturur yemek yer, öğün dışında da sigara altı yapacak bir şeyler atıştırır. ama düzenli yemek yiyen bir insan düşünüldüğünde sigara içmek için sofradan daha çabuk kalkması yada sırf sigara içmek için yemek yemesi, bu yüzden az yemesi muhtemeldir.
Sigara icince aç hissedersin miden yanıyo gibi olur ne alaka iştah kapatma.
sayesinde mi denir burda yüzünden mi bilmem ama, sayesinde/yüzünden 48 kiloya kadar düşmüştüm bi dönem.
doğru önermedir. 140 kilo arkadaşımı iki yılda 96 kiloya düşürmüştür.
cıgarayla ters etkilidir.

verme ellerini güzelim, cıgara diye sararım.
Bu özelliği yüzünden sınav haftaları gece ders çalışırken sigara içmekten 3 4 kilo verdiğim olur.
uzun süre içmeyip tekrar başladığında daha etkili olan özellik.
Genelde yemekten sonra içildiği için etkisi olmayan durumdur.
önce sen onu yakarsın sonra da o seni. bu meret böyle bir bela işte. sigarayı bıraktıktan sonra damak tadının yerine gelmesi ve kilo almak bu başlığın doğruluğuna bir delildir.
Doğru bir önerme sanırım. Çünkü hiç etrafımda sigara içen bir şişko görmedim. Hepsi çubuk gibi.

Bu özelliğinden dolayı sigaraya başlayasım var.
keşke hepten kapatsa da açlıktan ölsen amk trolü dediğim yazarın saçma sapan başlığı.
geber.
Günde bir tane içtiğim zamanlar ah ah. Fazla içildiği zaman deli gibi aç olduğunuz halde kuş kadar yedirir.
yoktur. sigara içtiğim zamanlarda daha çok yerdim. bünyeden bünyeye fark ediyor demek ki herkeste aynı etkiyi yaratmıyor.

he bir de "sigara altlığı" denilen mevzu var bak. 3 öğünün haricinde altlık olsun diye araya sıkıştırılan bir poğaça, çeyrek ekmek ne bileyim yarım paket püskevit gibi şeylerde var. görüyorum hala.
(bkz: öyle bir şey yok çıkar onu aklından)
bahane üretmeyi durdurmak ve sigarayı bırakmak elele gider.
Kesinlikle olan durumdur.

Kahvaltı etmeden önce bırak sigara içmeyi, evde kokusunu duyarsam öğle yemeğine kadar birşey yemiyorum.
Hiç yaşayamadığım ve varlığına inancımı yitirdiğim özellik. Ne iştah kapatması lan ağzımda sigarayla bir şeyler yiyorum ben.
Şu anda gofret yiyerek sigara içerken denk gelmesi evrensel mesaj mı acaba dedirten başlık.