bugün

entry'ler (10)

bok rengi

(bkz: kahve çıkmamışken kahverengine ne deniyordu)

orospuya değer veren insan

orospuda insandır,değer verende.bi fark yok bence kısacası.

ödev

Bir çoğumuzun zorla yaptığı şeydir.bu mereti veren hocalardan genellikle nefret edilir.

ne bakıyon lan

kavga değilde,tartışmalara sebep olacak söz.birde şu var; "arkadaşım bi bakar mısın, ne bakıyon lan".kendisi bir sınav filmi repliğidir.severim o repliği.
(bkz: sınav filmi)

metin 2

Sevmediğim bir oyun.çocuk oyunu gibi geliyor bana.ha birde şu var,sanki 1 milyon kişi giriyorda oyuna,15-20 tane server açmışlar.yazık günah emeklerine.

kokain

rammstein şarkısıdır.till lindemann'ın sesine kurban olmuştur sözler.
(bkz: till lindemann)

dj ercik

Youtube'da meşhur olmuştur bu arkadaş.küfür yemekten bıkmıyor sanırım.kamera açtırmıştım zamanında.birde bunu taklit eden biri var,görkem diye.ya ne boş beleş adamlar var resmen aynısını yapmış adam.bu kadar olmaz yani.

knight online

Bir zamanlar gerçekten güzeldi, ta ki bazı oyun bilmezler oyunu basana kadar.şu anda oyun bilmezler olduğu için iğrenilmesi gereken oyun.herkes private server'lara yönelmiştir.ben de dahil olmak üzere.

Oyuna bakacak olursak grafikleri fena değil.Karus-human olarak iki ırk vardır.karuslar yaratık, humanlar ismindende anlaşılacağı gibi insandır.kötü yanı ise premium adlı para ile alınan şey olması.o olmadan hiçbir şey yapılmıyor.premiumsuz 40 level olana helal olsun.ayrıca birde mage(büyücü),rogue(okçu veya bir suikastçi),warrior(savaşçı),priest(rahip,ancak canını doldurabiliyor)
(bkz: premium)
(bkz: karus)
(bkz: human)

facebook

sağolsun zamanımı geçirmeme yardımcı olan site.tasarım olarak gerçekten güzel olması yanısıra birde oyunları vardır bu sitenin.gereksiz oyunlar olsa da ara sıra takılıyoruz.

excalibur

Bir aralar kullandığım nicktir.Anlamı ise bildiğim kadarıyla kral arthur'un kılıcıdır (bkz: kral arthur)