bugün

öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman karakterini canlandıran sevimli mi sevimli bir velettir. ilerde evlenip çocuk sahibi olursam allah bana bunun gibi bir çocuk nasip etsin dua ettirdi bana gece gece.

şeker tadında tipitip osmanımız budur.

http://kelebekgaleri.hurr...px?cid=39231&rid=2368
http://www.nazarblog.com/...ds/2010/08/SpotImage.jpeg

edit: ne zaman ağlasa beni de ağlatan çocuktur. allah hep yüzünü güldürsün inşallah.
insana çocuk sahibi yaptırır bu velet. çok tatlı lan.
kulağa zincid mıntıkasında doğmuş bir emir gibi gelen isim.
yanakları sıkılıp, sonra ısırılıp sonrada bir güzel yenilesi. bayram şekeri tadında. çok tatlı yahu!
bu akşam ki bölümde ağlama sahnesiyle oyunculuk mertebesinde aşmış, yanakları mıncırlanası şirinlik abidesi. kuyban oluyum ben şana oy oy oy kıyamam nasılda ağlıyor annesi.
41 kere maşallah denilesi velet.
ilk kez izlediğim öyle bir geçer zaman ki'nin 3. bölümünün ilk sahnesinde ve daha ilk dakikasında noluyo lan nidalarıyla gözlerimin dolmasına sebebiyet veren, sözkonusu sahnenin biraz daha uzun olması durumunda anırta anırta ağlatacak kapasitesi olduğunu göstermiş velet. o nasıl bir oyunculuktur yarebbim.

(bkz: seni bulacam oğlum)
büyüklere taş çıkarırcasına rol yapan velet. nasıl bir ağlayıştır o yahu. ayrıca "baba" demesiyle beni benden almıştır. sanırım onu evlat edineceğim. istiyorum bunu, evet.
kendisi cüce ama oyunculuğu dev olan dünyalar tatlısı çoçuk. şeker mi şeker, kafaya koydum bir gün sete gidip kolumun altına koyup çıkıcam.
bugün 1000lerce gönlü fethetmiş, minik, tatlı ve çok yetenekli çocuk.
oynuyor resmen, el kadar çocuk.
her çocuk çok tatlıdır ama bu çocuk bir başka tatlı yahu.yerim ben onu.bi daha sakın ağlamasın kıyamam ben ona.
rol aldığı dizinin buhaftaki bölümünde iç çeke çeke ağlamamıza sebep olan efendi. evet o bir efendi. üstelik hayatımda hiç ağladığına şükür ki şahit olmadım dediğim babamı bile ağlatmıştır. bu yüzden ailece daha bi şaştık oyunculuğu konusuna... çocuk oyuncular arasında bir ilktir böylesi, allah onu korusun...
ne demeli bilemiyorum çoçuğa o her ağladığında bende ağlıyorum.. ben oyuncuyum diyen amcalarına teyzelerine taş çıkaran kıymeti bilinesi maşallah denilesi minik oyuncu..
fırat bir bu iki.*
geleceğin yeteneği. * *
(bkz: baba vurma bana) *
(bkz: emir komuta zinciri)
sempatiğim yamanım *
(bkz: sen gül şurubu yapmayı bilmiyor musun)

(bkz: onlar yığıntı değil ki uçak filosu)
bu çocuğun yaptığı oyunculuk istekten çok allah vergisi diye düşünüyorum yoksa 5.5 yaşındaki çocuk nasıl bu kadar çabalar?tek kelimeyle harika ya.
parladığı dizi için 200 çocuk arasından seçilmiş.
performasınla herkesin dikkatini çeken dünyalar tatlısı , yanakları sıkılası , ısırılası , öpülesi tatlı çocuk hele o lacivert tulumu yok mu . dünya şekeri. *
elem tera fiş kem gözlere şiş maşallah yerim ben onu diziyi izlememde büyük rol oynuyor ama merak ettiğim şey şu benim bu kadar tatlı yetenekli yakışıklı 5 yaşında küçük oğlum olsa ben böyle acıklı psikolojisini zedeleyebilcek bir dizide oynatır mıydım daha çok küçük biz yetişkinler bile ağlıyorsak izlerken acaba bu çocuğun psikolojisi noluyo. inşALLAH psikolojik yardım alıyordur bu diziyi çekerken bir de osman hiç büyümesin biz hep emir berkeyi izleyelim. biraz çeliştim sanki entryde ama anlayın işte ya...
bugün milupa nın reklamında oynadıgını farkettigim velet. annenin kucagındaki bebegi öpüyor filan. orda da tatlı lan.
büyük oyuncu sıfatında ki insanların, bu küçük oyuncudan öğrenecekleri çok şey olmalı.