bugün

entry'ler (18)

semih şentürk

iyi bir santrafor. Yaşı ilerledi ama hala takımında ve görev bekliyor.

dirk kuyt

Türkiye de yapılan en iyi yabancı oyuncu.

dirk kuyt

Bu sezon Türk liginde yapılmış en iyi yabancı transfer.

alex de souza

Alex 9 yıl boyunca fenerbahçe yi sırtında taşıdı. Ama fener iki dakikada kadro dışı bıraktı. Bu vefasizligi nası yaparlar. Alex kaptansa en azından kadroya alınması lazım. Ayıp fenerbahçe ye hiç yakistiramadim.

muhammet demir

Beşiktaşlı genç yetenek. Gelecekte çok başarılar kazanır diye düşünüyorum.

komşu kızını ayarlamaya çalışmak

Masumca bir histir. Senelerce kardeşim gibi görürsünüz. Ama bir anda aşık olursunuz.

mario jardel

Çok müthiş bir yeteneği olmasada muhteşem bir bitiriciydi.

inci sözlük

Salak liselilerin takıldığı bir forumdur.

sagopa kajmer

Türkçe rap te devrim yapanmış bir rap cidir. Benim favorim.

kediye tekme atan liseliler

Kendilerini insan sanan bebeler. Kedinin ona zarar veremeyeceğini biliyor ve yanında arkadaşıda varsa artistlik yapar. Yani esas hayvan kedi değil ona vuran insandır.

4 liraya mazot satılan ülke

Para kazanmak için götünü bile satabilecek bir başbakana sahibiz. Yani mazotun 4 lira olması normal.

71 yaşında olup 17 yaşında bir kızla evlenmek

Kişinin azgınlığından kaynaklıdır. Cinsel duygularına hakim olamaz. Heleki kişinin parasıda varsa o kızla evlenmesi kolaylaşır. Kadın yada kızın tarafından bakarsakda sadece para içindir. Benim görüşümce kızın yada kadının düşüncesi: Zaten yaşlı yakında ölür bende mirasa konarım. Büyük ihtimalle düşünce budur.

selçuk şahin in ilk 11 den kesilememesi

Selçuk Şahin bir hafta oynar o hafta gol atar obur hafta oynar ama kötü oynar bi pas atar gol olur. Yani bu oyuncu istikrarsız şansı sayesinde oynayabiliryor. Kısacası yani benim görüşüm kötü bir oyuncu.

semih kaya vs serdar kesimal

iki iyi ve genç yetenek. Bence Türkiye'nin altyapısından çıkan en iyi savunma oyuncuları.

semih kaya

Fatih Terim'in gözdesi olan iyi bir savunma oyuncusudur. Genç yeteneğiyle dikkatleri üzerine çekiyo. Bence birkaç seneye kalmaz Türk Milli Takımı'nın vazgeçilmez oyuncusu olabilir.

david de gea

Yaşı ilerledikçe daha da iyi olacağını düşüdüğüm bir kaleci. 22 yaşında olmasına rağmen Manchester United'ın asıl kaleciliğini yapıyor. Zaman zamanhatalı gol yemesine rağmen çok iyi bir kaleci.

25 ağustos 2012 real madrid galatasaray maçı

Galatasaray'ın 1999-2000 sezonundaki Avrupa Şampiyonası'nı kazanıp Şampiyonlar Ligi şampiyonuyla oynadığı Sürper Kupa maçı.

fenerbahçe

1907 yılında kurulmuş spor kulübü. Futbol, basketbol, hentbol ve daha bir çok spor branşı var. Klübün temsili rengi sarı ve lacivert.