bugün

entry'ler (17)

baykuş

Genelde mezarlıklarla öter herhangi bir evin çatısından öterse o evden cenaze cıkacağı iddia edilir ve uğursuz olduğu söylenir, oysa ki baykuşun ötme sebebi insanların çok zor bir imtihandan geçtiğini ve uyanmaları gerektiği için öter.

börek

Patatesli olucak çaylan iyi giderdi of karnım acıktı.

sınav kağıdına ismini yazmayı unutan öğrenci

Ben çok yapardım bunu hatta üniversitedeyken 95 aldığım matematik sınavından sırf ismimi yazmadığım için sisteme 0 girmişti hiç unutmam...

kariyer net

Genelde kurumsal ve büyük çaplı firmaların ilan verdiği site, ne zaman başvuru yaptıysam geri dönüş olmadı bende artık kullanmıyorum.

irem derici

Ağzı büyük şarkıcı.

toprak yemek

Toprak yemek isteyen insanlarda vitamin noksanlığı varmış. Benim canım sürekli ister köye gittiğimiz zaman tarlaya gidince yerim oradaki toprak temiz oluyor. Şimdi anlatınca bile canım çekti mesela bir insna torak yemekten zevk alırmı ya.

ekşi sözlükte yazar olursanız bırakır mısınız

Sabhtan beri burda yazar olmak için uğraşıyorum bol bol entry giriyorum ekşi fasa fiso.

çene gamzesi

Bence gamze çenedede yanaktada beldede güzel durmuyor sevmiyorum vurmuşlarda öyle olmuş gibi duruyor.

simit

izmit simiti güzeldir yanındada ayran olursa iyi gider. Sabahlarıda simit peynir çay üçlüsü harikadır. Ya ben oruçluyum niye böyle başlıklar açıp beni delirtiyorsunuz abi.

klozetin oturma kısmına sidik sıçratan erkek

Bunun birde kız versiyonu vardır bizim iş yerınde var bi arkadaş bu yüzden klozetli tuvalatlerden nefret ettim.

mantı

Üzerine sarımsaklı yoğurt ve salçayla sos yapıcaksın birazda kekik serpiceksin tadından yenmez ama öyle marketlerden alma olmayacak onların içi boş oluyo annemizin evde yaptığından olacak ohh oruçluyumda karnım acıktı.

selfie çubuğu

Selfie çeken kişiyi o kadar komik gösteriyor ki saçma ve gereksiz aparat artık herkesin elinde var baydı.

sevgilinin soğuk davranması

Belkide yapısı soğuk olduğundandır mesela benim sırf soğuk biri olmamdan dolayı bir ayı geçen ilişkim olmamıştır. Bu huyumu hiç sevmiyorum...

çaylaklık süresi

içinde bulunduğum ve sinir olduğum durum, ah bir yazar olabilsem çok değişik şeyler denemek istiyorum.

sayfa çevirirken parmak yalamak

Ben bu eylemi faturaları kontrol ederken çok yaparım bizim patronda görünce şu pul süngeri denilen aparattan almış artık parmak yalamıyorum.

çaylak

Sabahtan beri işi gücü bıraktım çaylaklıktan kurtulmak için bol bol entry giriyorum ama bir türlü kurtulamadım.

çaylaksınız

Bir türlü ulaşamadığım konum ne zaman çaylaklıktan kurtulucam lan ben çıkarın beni burdan.