bugün

sevdiği entry'ler

rüya yorumu

70 küsür yaşında ege nin köylerinde yaşayan dedenin 23 yaşında yunanlı kızla düğünlü dernekli evlendiğini gördüm dün akşam.

Not ikisinide tanımıyorum.

Beynimin içinde ne var aq.

bir kıza 5000 erkeğin yazması

Bana niye yazmıyor o kadar erkek ya. Neyse yine hepsi sapıklık yapmak için yazar benim şansıma.

kişisel gelişim için yapılması gerekenler

biri şu abırla sevişsin artık gerçekten yeter. aha cevap, kişisel gelişimin için seviş abır...

meslek lisesinden mezun olup yazar olmak

meslek lisesi mezunuyum sözlük yazarıyım.

beni seviyor musunuz

hayatım yorucu yoğun üzgün kederli ve stresli geçmekte. insan en çok da bu gibi dönemlerde sevildiğini hissetmek istiyor.

poposunu bacaklarını gösteren kadınlar enayi midir

gösterir ama elletmez. elleyemediğiniz ama uzun uzun baktığınız için size enayi gözüyle bakar. o neden çok da kesmemek lazım kızı.

hangi yazarla ne tür sohbet edilir

Ağlaklık ve mağdur edebiyatı için ebır.

akp nin artık borusunun ötmediğini gösteren şeyler

Tamam lan duzenledim gönül koyma aw.

gözlük

daha 21 yaşında genç bir çıtırım (100 yaşım olsa yine öyle olurum. muahh) be. ne yaşlanması, odun dede.

fahiş fiyat uygulayan marketlere çözüm önerileri

Ülkenin rahat bir nefes alması için önerilerdir. artık para cezası bu firmaları kesmiyor. iki katı fiyatı tekrar çekerek karşılıyor masraflarını. iyisi mi ilk ihtar 3 gün ikinci ihtar 1 hafta üçüncü ihtarda 1 ay dükkan kapatma cezası verilmelidir bunlara. Gene akıllanmazlarsa kayyum gelmelidir.

kompostunun içindeki pirinç taneleri

Kompostodan herkes anlar ama hoşaf zor.

marş taşağı

marş motorunun önündeki bendix dişlisini, motor çalışmaya başladıktan ve marştan el çekildikten sonra eski yerine çekmek için marş motorunun üstüne eklenmiş bir elektromıknatıs bobinidir.

anın görüntüsü

görsel
Ben doğurdum.

ıstakozun ardından rolex şov

agbartiii...

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Meclis’te ziyaretine gelen vatandaşlarla birlikte selfie çekip "Biz bu milletin ta kendisiyiz" mesajıyla paylaştı.

Yenişehirlioğlu, kolundaki 562 bin liralık Rolex saatin görüldüğünü takipçilerden gelen eleştiri mesajları sonrası fark edince paylaşımı sildi.

https://twitter.com/yirmi...7zADHreuTYGFT4uA&s=19

siyah ince külotlu çorap

Penti kaçan çoraplarına reklam çekmiş birde, lan asalaklar, bi çoraba 70 lira verip 70 kez giymeyi elbette beklemiyorum ama 7 kez bari giyineyim. Düzgün yapın şunları. Hem ince olacak hemde kaçmayacak kapiş?!

kayınvalide damat ilişkisi

“Ne kadar az muhatap olursan, o kadar iyidir” kuralı bir yana;

Yeni model kadınların bir huyu var.. günde 1 saat anne ile dertleşip, evinizin içindeki en ufak sırlara kadar her şeyi anlatıp, üstüne “tavsiyeler” almak..

Eşittir: sizin ailenizi, ilişkinizi kesmeniz gereken bir düşman olarak görüyor, kendi ailesini eve doldurmaya çalışıyorlar.

En iyi kaynana, olmayan kaynanadır.

sözlük yazarlarının elleri

görsel

Sen bakma koala senin nazarın değiyor tırnağım kırılıyor sonra.

anın görüntüsü

Mesleğimin güzel yanlarından biri istisnasız her iş günü çiçeklerle karşılanmak.
görsel

sözlük kızlarının elleri şuan napıyor sorunsalı

Birazdan beni tamamen soyup (takribi 30sn) duşa hazırlayacak maharetli ellerin ne yaptığı sorunsalı.

görsel
Onun da size selamı var.

spora gidiyorum bir şey diyor musunuz

Önden çıtır bi kardiyo sonra 1 saat yoga ile kapatırım. Görüşürüz.