bugün

çarkıfelek'te her gün bir şehirde program için yarışmacılarla röpörtaj yapan kişi.güzellik timsali.
star tv de pasaport programını sunan kişi.
ne zaman ne olduğu belli olmayan, ekrana iki kez çıkıp ukala sunumlar ardından ve de oranı buranı aç kızım familyasının son ürünü olsa gerek. hadsiz ol kızım prim yap
pasaport isimli yarışma programının iki sunucusundan birisidir. diğeri için:

(bkz: ümit erdim)
rahmetli defne joy fosterdan sonra,televizyon ekranına bu kadar yakışan ,enerjisini direk seyirciye aktaran biri gelirmiydi derdim. gelmiş o isim hande sarıoğlu.
soyadı korkuttu bir an. ne bileyim karısı falandır..
(bkz: aşure kazanı)
televizyonda her konuda kusursuz diyebileceğim nadir insanlardan biri. ekranlara çok yakıştığını, güzel olduğunu felan söylememe zaten gerek yok. ayrıca hal ve hareketleri, konuşmalarında ayrı bir heyecan, enerji, sevimlilik var. bu iş için yaratılmış diyebilirim. ayrıca hande, kadının kareköküsün diyorum başka da bir şey demiyorum.
Aşık olunası hatun.

(bkz: adları bilinmeyen taş gibi hatunlar)
aşırı seksi kadın.
ne göt var lan dediğim öyle böyle seksi olmayan kadın. evet giriş biraz hardcore oldu ama hak etmiyor mu? * youtube'da şöyle bir ufak aramayla videolarına ulaştım, yok böyle bir olay dedim. yani yok böyle bir şey sevgili şansal.
görsel acayip enerjik tatlı hatun.
sol framede ismini ilk gördüğümde cahilliğimden sabrinin evlendiğimi zannetmeme sebep olan kişi.
Artık pasaport yarışmasının sunucusu olmayan kişidir.
(bkz: sabri sarıoğlu)
cool görünümlü esrarengiz kız. güzel kız da evli işte. başka kapıya git lan
Ehem. Son zamanlarda yine by göstermeye başlamıştır. Böyle çok daha güzelsin ile acun abide sezona başlayıp şimdi de show tv'de devam ediyor.

Kahkül bırakınca Taylor Swift'i * andırıyor lan.
sabri sarıoğlu ile bir akrabalığı var mı diye düşündüğüm kişi.
Utanılacak bir geçmişe, sahip okan Bayülgenin akıl hastası dediği ünlü.
Güzelliğinin kıymetini bilmeyen kadın.
pasaport döneminde çok güzeldi, estetik güzelliğini yapmacık hale getirmiş.
ama kendisi habertürk'e transfer olmuş.

kaynak: https://medyanoz.org/Habe...UNUCULARI-ARASINA-KATILDI

hayırlı olsun, ekrana yakışıyordu önceden, bakalım nasıl olacak...
Kendi instagram hesabından yaptığı dans şovunun ardından habertürk'ten kovulduğu iddia edilen spiker.

kaynak.
O dansa baktım da o danstan bir erkek rahatsız olmaz amk. Kıskanç kızlar kovdurtmuştur yüksek ihtimalle.
Deģme dansozlere taş çikartır. Taş evet.