bugün

Hemen itelerler fetöye.
görsel
Al sana bir kaya.. nerene dayarsa daya...
avusturya prensini öldüren sırp genci merak ederdim okul yıllarında. onu tanıtamadık bunu tanı diyor sanki bana birileri.allahım aklıma mukayyet ol.

kendisini kullananlar işini bitirdikten sonra temizlemişlerdir. allah rahmet eylesin cümleten. bir büyükelçiyi koruyamadık.
Orospu evladı bir radikal dinci katil.

Varsa eğer diğer radikal dinci akrabalarının anasını sikeyim. izmir ve aydın'da ne kadar altıntaş soyisimli bu lavukla bağlantısı olan varsa çökeceksin tepesine.
görsel
Bok yoluna giden salyangoz.
Ülkenin geleceği yönünden bilinmezliğine son vermek üzere olan şahısdır. Ne yazıktır ki bilinmezlik son bulduğu Zaman keşke bilinmezlik devam etseydi dicez.
3.dünya savaşının başlangıcı olacak kişi.
gebermiş orospu çocuğu:

görsel

muhtemelen fetöcü ya da amerikan ajanı hainin teki.
Gebererek dünyadan bir islamcı terörist eksilten şahıs, darısı diğer köktendinci teröristlerin başına!
Rusya'dan hesap sordun değil mi gerizekalı?
Geçen hafta pkklı barbarlar tarafından katledilen otuz devre arkadaşı yerine halep'teki bebek katillerini savunan vatan haini piç.

Yaktın lan memleketini yaktın amın evladı. Halep derken sallanan küçük dilini sikeyim !
Fetöcüdür. Net.
Bu torpille dolduraln polisler ne zaman zıvanadan çıkacak diyordum, çıktı bekliyordum şaşırmadım.
herkesi polis yapmanın sonucu. bu konuda bir örnek.
Doksanlı nesil harbiden mal.
3.dünya savaşının başlangıcı olacak kişi.
gavrilio princip'in yerli versiyonu. Artık dışa bağımlı değiliz.
vatan haini itin tekidir. kimin köpeği olduğu ise aşikar.
Keşke gebertmeselerdi de fetöcü müymüş değil miymiş..

Yoksa sıradan her islamcı gibi bi islamcı mıyımış..

Rusyaya verselerdi de konuştursaydı..

Ama fetöcüymüş..ben ikna oldum..
adım gibi eminim fethullahçı.

hangi adamın cemaatçi olduğunu şak diye anlarım ben. tipi ele veriyor adamı.

fethullahçı diye vatan haini damgası yedi yaz ayından beri belli ki, bu yüzden de imajını kurtarmak için rus büyükelçisini öldürdü.

benim senaryom böyle...
Söke de başka yerlerden gelen insanlar da var. Mesela PKK lı çoktur Söke'de.

Araştırılmalı.
Sadece tetigi ceken bir eldir. Mesele kim istediği için bu eylemi yapmış olduğu. Halep demiş Suriye demiş mevzuyu oraya bağlamış ama bu eylemi ona yaptıran acaba ne hesapladı ben esas onu merak ediyorum.
Körfez dershanesi fetonundur. Arkadasima da fem dershanesinde gel seni polis yapalim demisler ama o kabul etmemis bu cocugu da muhtemelen kendi dershanelerinde oyle polis yaptilar.
Evinde yapılan aramada o meşhur 1 dolarların çıkacağı polistir. Vatan uğruna gerçek polis evlatlarımız şehit olurken böyle paralı köpekler de torpille geldiği yerlerde görevi kötüye kullanıyor. Şükür halkımız artık gerçekleri görüyorda eskisi gibi bir vatan haininin yaptıgı sey icin tüm polislerimize cephe almayacak.
güncel Önemli Başlıklar